SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT - moje pierwsze wrażenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
Przedwczoraj pierwszy raz spróbowałem treningu HIIT. 10sek sprint, 30sek truchcik. Zrobiłem 6 takich serii i moje wrażęnia są nastepujące: Myślałem że serce przebije mi klatke, tetno w granicach maxa, odruchy wymiotne, problem z wejsciem po schodach do domu. Ogólnie byłem zadowolony bo lubie czuć że ćwicze ale teraz nasuwa sie pytanie: czy wszystko ok? Przeciez wjechało juz spalanie beztlenowe wiec fat sie nie pali...? Jak to jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pewnie za ostro zacząłeś- ale sie przyzwyczaisz

nie tyle chodzi tu o spalanie tłuszczu podczas tych wysiłkow co dlugo jeszcze po jego zakończeniu; musialeś przeciez przez długi czas po wysiłku czuc nie tylko zwiekszone tetno ale i zwiekszoną termogenezę... a i nawet jesli juz tego nie odczuwasz w taki sposob to ona jest i tak przez pewien czas podwyższona- tu wlaśni tkwi caly sekret i moc tego rodzaju treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
zazdroszcze uczucia dobrze wykonaj pracy po 6 takich odcinkach.
jak już jesteśmy przy odczuciach po hiicie to pozwole sobie na zadanie tu pytania, czy hiit zawsze musi być zrobiony "do odcięcia" (mroczki przed oczami, miękkie nogi), żeby przyniosl efekty, czy jest jakaś inna rozsądniejsza granica, której nie ma potrzeby przekraczac? bo przyznam szczerze, że jestem świeżo po redukcji i treningi interwalowe konczylem na 15 takich odcinkach, badz biegalem w proporcjach 30 sekund sprint 30 sekund trucht, w granicach 10 razy i ciężko było się zajeachać, gdyż przy takich ilosciach dochodzi bardzo ciezkie obciazenie nie tlye co fizyczne, a psychiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie ma takiej konieczności by padac z nog- te objawy sa niejako poczatkowe i wcale nie świadczą o jak najlepiej wykonanej pracy lecz o slabiutkiej wydolności


jednakże zbytnio nie ma sie co oszczędzać- trening ma być dośc krótki a intensywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
A ja zazdroszcze takiej wydolności żeby robić 10 odcinków 30/30 i nie być wykończonym może kiedyś mi sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Co tydzień będziesz dokładał jeden odcinek i dojdziesz do 10 i więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
Witam.
Jak myślicie jest roznica w treningu 30-10s a 45-15s ? Który z nich bedzie lepszy mam na mysli 5 powtorzen a i czy moge ten trening wykonywac codziennie czy musze miec przerwy jednodniowe lub wieksze i ktory z nich bedzie lepiej zauwazalny(chodzi mi o rezultaty).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Wyprobuj jeden i drugi i zobacz jak Ci sie uda, a potem wchodz na 30/60 i 30/45

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sztukia walki,siłownia

Następny temat

2 miesiace split 2 miesiace FBW?

WHEY premium