SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer jest doskonały bez ......%-) Spam post !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
ok znalazłem w profilu... wysyłam.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ok przyjalem :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Wróciłem z treningu cały i żywy plecy+barki poszły jutro regeneracja



Z tymi treningami to tak się zastanawiam bo niedługo zacznie się sezon w mojej robocie i popołudnia oraz wieczory będą pozajmowane. Ogólnie teraz wstaje koło godziny 7 a idę spać miedzy 21 a 23. W poprzedniej robocie wstawałem o 5 bo na 6 trzeba było dotrzeć a o treningach to już nie było mowy praktycznie po 8-10h siłowej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
w takim razie możesz być zmuszony do takiego trenowania.. może zarzuć wtedy jakieś zma, apsargin i jakieś witaminki i wspomóż regenerację, nie wiem ja nigdy nie miałem takiego problemu lece na trening dziś nogi, barki i moje ukochane przysiady

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
przysiady ?? a co to takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ja nogi only na oddzielnym treningu. Za duzo miesa jest i za duzo sily trace zeby miec sile na cos innego.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
trening nóg brrr


jak kupie rower stacjonarny to będę na nim trenował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
trenink nuk wpożo

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowania.

Strona internetowa pod adresem https://www.sfd.pl/Gainer_jest_doskonały_bez_......%__Spam_post_!-t583788.html spowodowała zbyt wiele przekierowań. W rozwiązaniu problemu może pomóc wyczyszczenie plików cookie dla tej witryny lub zezwolenie na pliki cookie innej firmy. Jeśli to nie pomoże, prawdopodobnie jest to usterka w konfiguracji serwera, a nie problem z Twoim komputerem.

Oto kilka propozycji:
Odśwież tę stronę później.
Więcej informacji na temat tego problemu.
Więcej informacji na temat tego błędu
- wyskakuje mi to jak chce wejść do spama przez google chrome nie wiecie co to???

co do NUK to własnie dziś je robiłem, niedługo fbw więc 3 razy w tyg bd je na******lał lubie taki hardkor



Zmieniony przez - GainerTeam w dniu 2010-04-17 16:51:23

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
na mnie trening 3 razy w tyg juz nie działa, musi byc minimum 4-5 razy w tyg bo nic nie rosnie

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który wyciąg wybrać ?

Następny temat

Wyciąg - jaki?

WHEY premium