SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Witam, pisze z pytaniem dotyczącym gainera.
Jestem amatorskim piłkarzem i mam dwa treningi w ciągu tygodnia. Zazwyczaj wtorek i czwartek godz.18
W niedziele przeważnie godzina 11 lub 13 mecz.
Wzrost około 183 cm, waga ok. 68

Chciałbym przybrać na masie, zwiekszyc sile i czy stosowanie gainera pomoże mi podczas odpowiedniej diety i treningów piłkarskich?
Brałbym 3 porcję dziennie w dni treningowe:
Rano po śniadaniu (zazwyczaj płatki z mlekiem), godzinkę przed treningiem (pożywienie się przed treningiem) oraz przed spaniem (ok. 21-22)

W dni nie treningowe brałbym tylko po przebudzeniu i przed spaniem.
Wiadomo, że to też zależy od treningu wiec nasz trening wygląda tak, że rozgrzewka, przebiegniecię 2 kółek stadionu, bieganie pod górkę małymi kroczkami, sprinty, strzały na bramki, udoskonalenie podań, rzutów różnych, ćwiczenia grzbietowe etc. Trening dość męczący.

Mogę oczywiście dołożyć do tego po treningu 2 serię po 15 pompek, brzuszków i przysiadów.
Czy taki trening będzie odpowiedni na przybranie masy mięśniowej, zwiększenie siły?

Oczywiście przykładowo podczas meczu będę brał dwie porcję rano i wieczorem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
troche podchodzisz do tematu chaotycznie
chcesz zbudowac mase, nie masz diety, gainera podjadac na oko, przy czym piszesz, ze zalezy Ci na dolnej czesci brzucha.
wszystko trzeba usystematyzowac i wykonac po kolei

jako ze obecnie praktycznie za oknem powoli mamy jesien, skupilbym sie teraz na budowie masy miensiowej, czyli bilans dodatni i ewentualne uzupelnienie gaineram jak pisalismy, skoro bedziesz mial taki kaprys.

a dopiero po okresie masy, mozna popracowac nad estetyka brzucha, ktora rowniez glownie bedzie zalezala od ustalonego jadlospisu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
witaj, jak najbardziej gainer pomoze gdy mamy zamiar uzupelnic nim diete, jednak stosowanie go 3 razy dziennie nie do konca jest pomyslem dobrym. Tym bardziej, ze wazysz bardzo malo i uzupelnienie brakow w diecie, nie powinno stanowic az tak duzego odseta z odzywki
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
A więc jak na początek stosowanie dwa razy będzie dobre?
Oczywiście w dni treningowe brałbym przed treningiem i po treningu.
W dni nietreningowe rano i wieczorem, dobry pomysł czy zastosować inna metodę?

Oczywiście po każdym treningu i zrobieniu tych serii, będzie spożywany posiłek a gainer po posiłku.
Jest sens abym tez ćwiczył w dni nie treningowe pod wieczór 2 serię pompek, brzuszków I przysiadów?
Oczywiście przed tym krótkie rozgrzanie mięśni, rozgrzewka w domu i jazda.

Tylko teraz znowu gainer, stosować w dni nie treningowe przed seriami czy tylko rano i wieczorem po seriach?


Zmieniony przez - johny131 w dniu 2017-08-18 22:34:30
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
gainer stosujemy wg brakow w diecie, na oko mozna jedynie po treningu dac, bo wtedy przydaje sie tego typu zrodlo pokarmowe.
reszta powinna stanowić podstawe z diety
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10043
Co przygotowujesz na tej mące ?
3

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Wiec juz wiem jak spożywać i tak dalej,
Przyniesie efekty po kilku tygodniach stosowania? Jak wspomniałem o ćwiczeniach będę codziennie pod wieczór wykonywał 2 serię po 15 powtórzeń pompek brzuszków i przysiadów i dopiero później gainer.

Mam zamiar do tego dokupić witaminy do brania.
Tylko teraz pytanie jaki wybrać tani a dobry jakościowo gainer?


Zmieniony przez - johny131 w dniu 2017-08-19 20:36:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
raczej słabo będzie z efektami bo trening słaby, od tego by trzeba zacząć, zerknij w dział trening w domu i wybierz sobie kompleksowy trening

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
anubis84
raczej słabo będzie z efektami bo trening słaby, od tego by trzeba zacząć, zerknij w dział trening w domu i wybierz sobie kompleksowy trening


Ale pamiętaj o tym, że mam dwa razy w tygodniu treningi piłkarskie gdzie wysiłek jest bardzo duży, zależy mi jedynie na przybraniu masy i zwiększenie siły nóg, potrzebne do uderzenia piłki etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
To nie zmienia faktu że trening słaby, trening piłkarski nie rozwinie Ci mięśni w górnej części ciała.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Zależy mi na dolnej części i brzuchu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w wyborze dobrego spalacza tłuszczu

Następny temat

Animal PAK & Animal Flex

WHEY premium