SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW poczatkujacy!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Witam pisze w imieniu kolegi : 17 lat 75kg 174cm






Suple omega 3
Czy kolega może stosować taki plan FBW jak ja ??
Dodatkowe pytanie od ilu minut może zacząć aeroby??
15/10/5
A
Przysiady ze sztangą
Wiosłowanie sztangą
Wyciskanie na ławce.
Unoszenie sztangielek bokiem
Uginanie ramion ze sztangą łamaną30kg/5
Wyciskanie francuskie
Unoszenie nóg w podporze

B
Martwy ciąg
Przysiad z sztanga z przodu
Wyciskanie na ławce skośnej - sztangielki.
Wyciskanie żołnierskie
Uginanie ramion ze sztangielkami
Wyciskanie wąsko
Unoszenie nóg w podporze
Skłony w leżeniu płasko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Wiem,mam już all wyliczone dietę tylko do ułożenie i s.m.p.a mi sprawdzi i tyle;)Ale dzięki za doradztwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Powinnes uzupełnic ANKIETE działu za kolege , ale trudno niech zacznie sobie od jednego zestawu , i niech cwiczy az do zastoju wiekrzego i wtedy moze zastosowac dwa zestawy.

masz przeczytaj wypowiedz drsguat bo sensownie tłumaczy i wroc??
masz tam podany przykładowy jeden zestaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny-t380753.html

przepraszam nie wkleiłem w pierwszym linku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
cieżko powiedzieć no ale ewentualnie może zrobić sobie po treningu, z 20 minut, ale dieta musi byc ogarnieta a dodatnim bilansem (zero smietnika w jego przypadku)

ogarnełes sobie ten plan ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
No wlasnie nie za bardzo,a co Ty na to jakbym zmienil plan A np zamiast unoszenie sztangielek bokiem to Wyciskanie zolnierskie.A wioslowanie co drugi trening na martwy ciag? serie 3 od 12-8 powtorzen??Tylko w planie A jest przysiad a jak bede mial martwy ciag to co najpierw??

Zmieniony przez - Beksakus w dniu 2011-06-26 16:56:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ale narazie jeden zestaw na niego bardzo dobrze podziała, złapie zastój wejdzie na dwa zestawy po co konbinowac skoro cos prostego podziała a ten jeden zestaw to:

przysiad
RDL
wioslowanie sztanga
wyciskanie na łąwce poziomej
wyciskanie żołnierskie
podciaganie podchwytem

uwierz o wiele lepiej na tym wyjdzie i u niego zakres powtorzen to 10-12, niech nie robi piramidy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
OK zakres powtorzen 10-12 a ilosc serii?? i gdzie biceps triceps dla niego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
OK zakres powtorzen 10-12 a ilosc serii?? i gdzie biceps triceps dla niego??no i brzuch wiem ze przy siad brzuch sie cwiczy no ale moze jakies skosne?? w podporze?? 2-3 serie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3232
biceps pracuje przy wiosłowaniu i podciąganiu - wystarczy
triceps przy wyciskaniach - j.w
brzuch opcjonalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW plan treningowy do spr

Następny temat

Cykl super pump 250

WHEY premium