SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Gainer z Afrika ,zmasowalem sie. a jak %-) SPAM POST +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
ten Pudzian to chyba gdzieś po 4 będzie się lał

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No i niestety wpierdziel wszystko ok ale liczylem ze sie nie podda sam mam nadzieje ze nie odpusci sobie. Liczylem na cos wiecej teraz widac ile mu brakuje jeszcze i nie widac jux jego mega sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
z mmafighting - Pudzianowski showed his inexperience in the MMA game, panicking instead of trying to work his way out, and he tapped out at 1:43 of the round.

podsumowali go Jak juz pisałem w innym temacie, moment jak lezal na deskach a sylvia stał nad nim go kopał w dupe - zal

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2010-05-22 09:05:30

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Pudzianowski showed his inexperience in the MMA game, panicking instead of trying to work his way out, and he tapped out at 1:43 of the round.


A myślałem, że wygra

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
oglądałem walkę, brat wstawał na pociąg jak na studia jechał i mnie o 5 obudził.

Trochę żalowo to wyszło... pudzian skończył na ringach mma jak michalczewski który przegrał wszystko przed emeryturą, tyson czy gołota, który nieustannie co kilka lat się kompromituje. pudzian po walce z japończykiem powinien dać spokój, udać że jest kontuzjowany i nie może walczyć, to by było lepsze dla niego. teraz tylko niepotrzebnie się ośmieszył. zero pomysłu na walkę, uznałem że ja bym się wykazał większą pomysłowością. kondycja znów go zawiodła, ale wydaje mi się że był też przetrenowany bo od ost walki chciał pewnie ostro się poprawić, a to były tylko 2tyg. porażka w fatalnym stylu, z przeciwnikiem który jest bez formy i którego pokonał 50letni emerytowany bokser...

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
no cóż

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586




Dla tych co jeszcze nie oglądali

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
https://www.sfd.pl/17_letni_Lorenzo_Becker__pare_informacji_i_zdjęć-t525848-s38.html#post2

podsumowałem chłopaka ORSON

Ja bym lepiej zawalczył z tym beznadziejnym amerykaninem gdybym miał tylko siłę pudziana

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Jeeeesssstttt kvrwa wreszcie!!! może przestanie się szlajać po każdym programie tv i zacznie trenować, g**** mu dały jego mięśnie i siła. Bardzo dobrze niech nabiera pokory

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
jak myślicie? tanio skórę sprzedał?

Podaj że piwo mie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg?

Następny temat

nietypowe pytanie

WHEY premium