SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Gainer z Afrika ,zmasowalem sie. a jak %-) SPAM POST +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
przesłuchałem sobie jeszcze raz ten diss na Parias, i uważam, że pomimo mojej niechęci do Pei, to tym dissem za***iście im pojechał


ale nie ciągnijmy dalej tematu

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
ktoś pytał jaki miałem temat na wosie
miałem trasformacje ustrojowe
właśnie wróciłem z piłki,fajnie się grało od miecha nie grałem bo nie mogłem się wyluzować wiedząc że mam mature zaraz
Orson zayebista jest ta wódka, serio bez pojki spokojnie można ją ładować

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
kurfa, też bym w nogę pograł, ale deszcz pada

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
szkoda ze moi znajomi jej nie akceptują :-/ ostatnim razem jak waliliśmy (walka gołoty i adamka bodajze) to woleli iść do sklepu po wyborową i kazdy pił swoją

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
zgadnijcie ile pktów z ustnej z polaka dostałem

podpowiem że zdałem

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
7

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
źle, to już się pochwale



UWAGA...


20

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
strzelam... 20
zgadłem?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Yebać Legie!!!! włączać tvp 2

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Wisełka pięknie, mistrzostwo musi być

Podaj że piwo mie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg?

Następny temat

nietypowe pytanie

WHEY premium