SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka do sprawdzenia pilnie!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 400
Siemano all !! otoz jesttaki problem(dosc czesty problem) a ze dostalem na masiesolidnego brzucha i tlusczu z powodu zbytduzej ilosci tluszczu i ww. zadowolony jestem z efektow .zaczynalem wazac 50 kg a teraz mam 65-66.5 kg po 10 miesiacach przy 166 cm wzrostu. pytanie brzmi czy gdybym ukrocil ww do 5g/kg to czy bede rosl? tluszcz do 1g a bialko 2g.chodzi mi o to by nie nabrac zbyt duzej tkanki tluszczowej ale zebym dalej rosl.
Moja dietka nowa:

Sniadanie

3 bulki pszenne z szynkalub poledwica i pomidorem
mleko 1,5 %

Posilek przedtreningowy

ryz + udo badz piers z kurczaka

posilek potreningowy

sok owocowy i po 20 minutach 400 g jogurtu naturalnego + 50 g platkow kukurydzianych

Kolacja I

3 gotowane jaja + kromka chleba

Kolacja II

ok 350 ml Mleka 3,5%
I nie wiem czy dac tunczyka czy wystarczy

razem daje ok 290 ww 105 b 70 t

Uwazacie ze to za malo czy sarczy? mysle ze te 2 g/kg b 1g/kg t i 5-8 g/kg ww to troche przesadzone,ze to dla zawodowcow.przeciez jestesmy tez swiadkami ze sa ci co pakuja nie majac pojecia o diecie a efekty u nich widac znaczne a na bank nie jedza tyle bialka i ww. i jeszcze jedno: nie proponowac mi zadnych odzywek bo to szkoda kasy a spokojnie mozna zastapic normalnym jedzeniem. Dzieki z gory i mam nadzieje na komentarze doswiadczonych osobnikow! pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
maly0018 zanim zadasz kolejne pytanie poczytaj coś ostrzegam bo masz wszytsko wyłożone jak na dłoni w artach o układaniu diety 10
jaki kulturysta je kukurydziane
może są owsiane co?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ww daj 5 g
tłuszczy 1,2g popraw to na dobre źródła białka ww i nie przetworzone jedzenie zadbaj o tłuszcze i warzywa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta w całości do wymiany...

Bułki pszenne? Szynka? sok owocowy? jogurt po treningu?
I jeszcze mleko na noc...

Czytaj posty podwieszone i ułóż wszystko od nowa;)

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2009-10-06 14:57:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
Sniadanie

tutaj zjedz platki owsiane z mlekiem jajka gotowane oliwa warzywa

Posilek przedtreningowy ok tylko ryz najlepiej brazowy daj warzyw i oliwy

posilek potreningowy tutaj zjedz podobne jak przed ryz bialy kurak/ryba warzytwa

Kolacja I makaron/kasza/ziemniaki + mieso warzywa

Kolacja II ser bialy poltlusty + oliwa

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 400
no ok wasze rady sa dobre apershing mialem juz podobna diete.jak i co jest zlego w mojej? bulki pszenne bo to w szkole i nie da rady wymienic nie mam mozliwosci kupna prawdziwego ciemnego pieczywa. wiadomo ze od rana do treningu glownie ww a po treningu mam jogurt - doskonale zrodlo bialka bez tluszczu i ww z platkow . a kolacja samo bialko jaja pelnowartosciowe bialka tunczyk rowniez no i mleko.nie rozumiem co jest zlego? moze sie podziel wiedza ze mna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bułki pszenne - zero wartości odżywczych, bardzo wysokie IG. Jak nie masz dostepu do dobrego pieczywa, bierz pojemniki z ryżem/kaszą/makaronem. Jeśli to dla Ciebie wstyd, to zrobisz jak uważasz :)

Jogurt to po treningu bardzo zła opcja. Jego białko się bardzo wolno wchłania, a po treningu zależy nam aby jak najszybciej dotarło do naszych mięśni - dlatego jemy chude mięso/ryby. WW z płatków to kolejne złe wyjście - są bardzo przetworzone i zawierają cukier - sportowa dieta opierać się ma na zdrowych produktach.

Mleko zawiera laktozę, która jest cukrem prostym. W celu nabierania lepszej jakościowo masy unikamy takich eksperymentów przed spaniem.

Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tuńczyk = rteć
bułki białe wysoce przetworzony produkt
mleko w większych ilościach = zbędna laktoza
jogurt po treningu = chyba kpina że to dobre źródło ww
a kolacja twaróg najlepszy
poczytaj i wróc w podpisie moim masz co jeśc w szkole

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 400
skoro platki kukurydziane sa wg ciebie do d to wytlumacz mi dlaczego wszyscy kulturysci i ogolnie sportowcy zaczynaja dzien od mleka z platkami? z mlekiem sie zgodze bo laktoza ale co z kolacja nie zdrowo jest jesc 5 jaj dziennie! wlane sobie takto tunczyka i 2-3 jaja.. to co z ta laktoza kurcze przeciez mleko to podstawa budowanie masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 400
juz normalnie nie wiem gdzie czytac wszedziie pisza co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mleko nie jest podstawą budowania masy. Nie wiem skąd wziąłeś tę teorię.

Wszyscy zaczynają dzień od płatków, ale owsianych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 400
to lepsze sa? myslalem zer wszystko bedzie ok i wszystko zakupilem nazapas. jak moge rozlozyc te posilki po treningu zeby bylo w porzadku? mam jogurt platki owsiane tez mam tylko myslalem ze kukurydziane lepsze, no mam jaja mleko i tunczyka.podobno mleko najlepiej na noc bo dlugo wchlania sie pelnowartoscioewe bialko czyli podobnie do jogurtu lecz jogurt jest odtluszcony wiec bialko wchlaniane jest szybciej no ale.. przeciez nie zjem jogurta na kolacje i popije mlekiem hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10.10 SZKOLENIE KURS INSTRUKTOR SPINNINGU. PRACA!

Następny temat

Porada o odchudzaniu

WHEY premium