SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 76kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31264

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcja

Waga

76

Wzrost

175

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca fizyczna 7.00-17.00

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

full siłownia/ FBW 3 x tyg 19.00-20.30 po treningu 15-20 min aero

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak zdrowego odżywiania

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

aminokwasy 2 x dziennie, odżywka białkowa 2 x dziennie, witaminy Olimp Multiple sport 1 x
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Jak zmieniają się Twoje obwody ciała i dlaczego nie było aktywności?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
nie chodzę do pracy, więc aktywności prawie nie mam żadnej, jedynie trening i basen czasami. chodzi mi o to czy jeśli normalne zapotrzebowanie mam 2200 kcal to teraz kiedy nie chodzę do pracy zmniejszyć trochę kalorie. Z brzucha poszło jakieś 8 cm, w bicepsie ok 1 cm, uda ok ,1-1,5. wizualnie widzę że nie straciłem na szerokości w obręczy barkowej


Zmieniony przez - Bobsoon w dniu 2017-01-12 09:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Nie ucinaj bo i tak sa nisko, zwieksz aktywnosc lib jej intensywnosc

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Skoro efekty są widoczne, to nie widzę potrzeby zmniejszania. Szczególnie, że już teraz masz bardzo niską wartość. Zwiększenie aktywności będzie lepszym pomysłem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
tylko jak zwiększyć? po treningu robię 5-7 min interwałów na bieżni lub rowerku, w DNT tabata, od kilku dni mam problemy ze snem, na treningu jedna partia do przodu inna gorzej, jakieś przetrenowanie, czy już za nisko kalorie? 2 treningi wstecz zaprzestałem interwałów po treningu, dziś zrezygnowałem z Tabaty i byłem na basenie, zobaczymy co jutro na treningu, myślę, żeby odjąć po jednej serii z każdego ćwiczenia. Może za dużo aktywności było, w stosunku do kalorii? Co doradzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
jadasz węglowodany przed snem?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
przed snem jem posiłek potreningowy, kura, kasza lub ziemniaki, 10 g oliwy lub twaróg z makaronem, czasami twaróg z chlebem żytnim i mleko z dodatkiem kakao. a czy np interwały mogą aż tak pobudzać? właściwie to miałem problem z zasypianiem lub sen był płytki i tak na dobre dopiero koło 3 w nocy zasypiał, tej nocy dopiero było wszystko normalnie i chyba się nawet nie obudziłem w trakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
na dzisiaj dietę rozpisałem tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie sądzę, by to był powód interwałów, zazwyczaj po mocny wysiłku fizycznym jest nam łatwiej zasnąć. bierzesz coś przed treningowo?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24436
dzisiejsza dieta





Zmieniony przez - Bobsoon w dniu 2017-01-14 09:13:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy mięśniowej - makroskładniki w diecie

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 71kg

WHEY premium