SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
Witam celem jest zrzucenie resztek tłuszczu które pozostały a oceniam to na jakieś 12-13%. Ćwiczenia siłowe 4-5 w tygodniu oraz aeroby 4 razy w tygodniu po 30minut w te 2 dni nietreningowe oraz od razu po treningach siłowych.Chciałbym głównie zapytać o dietę czy jest dobrze zbilansowana?
Jest to moja 1sza dieta jak dotąd jadłem co chciałem i przytyłem 10kg w ciągu 1.5roku z czego byłem zadowolony jednak jest mała warstwa tłuszczu której chciałbym się pozbyć.Ew spalacze wchodzą w grę.Nie oczekuje cudów jednak chciałbym zachować jak najbardziej siłę i mięśnie oraz zjechac z tłuszczem do 9-10%.


Płeć : mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 77
Wzrost : 178
Obwód klatki : 106
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 81
Obwód uda : 64
Obwód łydki : 38
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 13%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4-5 w tygodniu siłownia - cw siłowe oraz aeroby 4razy w tyg
Odżywianie : Niestety w szkole bywałem głodny, odczuwałem tkzw burczenie, posiłków było zbyt mało, generalnie słabo jakościowe produkty
Cel : redukcja\utrzymanie siły i mięśni
Ograniczenia żywieniowe : mleko niezbyt podchodzi
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia\bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Aakg, Bcaa, Białko, Wegle, Kreatyna, jakieś witaminy i tłuszcze
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak
Stosowane wcześniej diety : Brak

Temat został przeniesiony widzę, ćwiczę już 2 lata ale ok załóżmy że jestem początkujący.





Zmieniony przez - speed70 w dniu 2013-03-21 22:20:42

Zmieniony przez - speed70 w dniu 2013-03-21 22:22:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
Prosiłbym o odp ponieważ chce jak najszybciej zacząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
w pierwszym posiłku 100g białka ?! coś mi tu nie gra . na pewno brakuje białka zwierzęcego . przy posiłku po treningowym warto ograniczyć te węglowodany. i za mało warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
no tak pomyłeczka 40g jest z rana, a łaczna ilość zjadanego białka i węgli w normie? Za duza za mała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
oblicz jeszcze swoje zapotrzebowanie . wywal ze śniadania tą odżywkę i zastąp jej jajkami a np za to daj odżywkę w posiłku nr.3 ( jak chcesz) . węgli trochę za dużo ( ogranicz tego banana co najmniej do połowy) . tłuszczy ok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
Zapotrzebowanie wyszło cos ponad 3000kcal ile tych jajek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
jak tyle wyszło to ok . jajek 3-4 całe i będzie gitara . a jeszcze lepszą opcją było by w posiłku nr.3 dać mięso z ryżem i warzywami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
Ok zmieniłem. 3 posiłek jest w szkole a niestety byłoby problemem przygotowanie ryżu.Do obiadu dodam jakąś surówkę. Wiadomo że nie zawsze będę jadł pierś czasem zjem rybę czy coś podobnego. To jeszcze tylko pytanie jakiej ilości Kcal Białka ... itd nie mogę przekraczać aby widzieć postęp w redukcji ?Mniej więcej oczywiście.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
wywal z posiłku nr.3 ( jedz albo białko albo twaróg) to jak już uważasz. dieta wydaje się już dobra lecz nich wypowie się jakiś fachowiec . najważniejsze na redukcji nie jeść śmieciowych posiłków słodyczy itd. oraz nie jeść dużo węglowodanów prostych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
A w razie gdybym z czasem chciał to przekształcić w dietę masową to podstawione produkty są Ok i wystarczy poprostu zwiększyć ich ilość i kalorie do powiedzmy 3300Kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
tak tylko ja bym ten posiłek nr.3 zastąpił ryżem i kurczakiem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - dieta, za mało kcal?

Następny temat

Rozpacz i chec przybrania na wadze;p Pomocyyyyy!!! please;p

WHEY premium