SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 100g węgli max

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Płeć : mężczyzna
Wiek : 24
Waga : 77
Wzrost : 176
Obwód klatki : 110
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 85
Obwód uda : 57
Obwód łydki : 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20%
Aktywność w ciągu dnia : uczelnia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia prawdopodobnie push&pull, po treningu 30-40min areobów
Odżywianie :
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe :brak
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Aktulanie Scroch, BCAA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : na oko ;x zbilansowana, low-carb





Może być coś takiego??


Zmieniony przez - batia w dniu 2013-02-11 00:16:26

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
przy 20% polecam jednak zaczac z wieszych wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Stosowałeś już wcześniej dietę z taką ilością węglowodanów?
Uważam j/w-nie ma sensu się od razu katować niskimi węglami
Jakie masz zapotrzebowanie i ile kcal jadłeś do tej pory?

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Na diecie jestem od jakiś 3 tygodniu, póki co szukam co mój organizm najbardziej polubi, jestem typowym Endo, na początku zaczołem na Low-Carb BTW 185:145:140, i tak jechałem 2 tyg, waga spadła 2kg i 2cm w pasie. Stwierdziłem że przeorganizuję dietę, ponieważ chcę wypróbować jak zachowuję się mój organizm, i przez kolejny tydzień było 184-96-189. Po tygodniu nie było żadnych efektów więc stwierdziłem ze znowu coś spróbuje nowego i zaczołem jadać 180-75-240. Ta wersja też się średnio sprawdziła, na bilansie cały czas jechałem jakieś 2300kcal. Moje zapotrzebowanie to jakies 2500kcal. Co do BF nie mam jak zmierzy, na wdze pokazuje około 17 ale wiem że to brednie.

Zmieniony przez - batia w dniu 2013-02-11 11:49:52

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
brak efektów jest w Twoim przypadku nie tyle kwestią ilości węglowodanów a ogólną ilością kcal i/lub jakością spożywanych produktów(choć tu mam nadzieję,że dominuje najwyższe jakość )
Jeśli nie było efektów na nieco wyższych węglach to znaczy,że nadal miałeś dla siebie za dużo kcal w diecie. Dlatego polecam nieco większe(ale stopniowe) ucięcie kcal,jeśli nie masz efektów na węglowodanach
Inna sprawa,jeśli po prostu dobrze się czujesz na tych~100g węgli i chciałbyś poobserwować reakcję organizmu na taką ilość-wtedy ok

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
low carb 150g wegli to zadna katorga organizm sie szybko adaptuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Na niskich węglach zawsze się dobrze czułem kcal nie miałem raczej za dużo bo 2400 to kibitki jedzą

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
piszesz 100g węgli max ;P Ale jak się dobrze czujesz na niskich to działaj na nich

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalenie tkanki

Następny temat

Dietka - kreatyna !

WHEY premium