SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 50 węgli

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
Jestem dopiero drugi tydzień na redukcji. Postanowiłam wypróbować diety niskowęglowodanowej. Przy wzroście 165 cm i 53 kg zdecydowałam się na zrzucenie kilku kg i odkrycie mięśni, które udało mi się zbudować. Aplikacja fitatu wyliczyłam mi, że dzienne spożycie kcal powinno wynosić 1200 kcal - 50 węgli + 100 g białka + 60 tłuszczy.
Bardzo brakuje mi owoców i chleba. Jestem początkująca, dopiero się uczę. Co lepiej robić ? Po tygodniu jeden oszukany posiłek czy mogę sobie pozwolić na oszukany dzień? Kiedy zacząć - czy mogę już po 2 tygodniach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Co zrobić? Podbić kaloryczność. 1200 kcal to głodówka, po której zaczniesz tyć od samego patrzenia na jedzenie. Przy tym wzroście i wadze i wieku - po zdjeciach z innego tematu oceniajac, nie powinnaś jeść mniej niz 1800 kcal. Białko i tłuszcze są ok, podbij kalorie ww.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
1800 kcal? Przy tylu kaloriach pewnie bym sporo przytyła ale nie w tym rzecz a w tym, że jedząc 1200 chodzę najedzona. 1500 kcal jadłam gdy próbowałam zbudować mięśnie, tyłam jak szalona i miałam problemy żeby te 1500 zjeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To, że jesteś "najedzona", nie znaczy, że Twój organizm jest odżywiony. Jeśłi tyłaś na 1500 kcal, to oznacza, że albo masz jakieś niezdiagnozowane problemy zdrowotne, albo jadłaś niewłaściwe produkty. Mnie się wydaje, że masz problem z postrzeganiem siebie - vide temat o łydkach. albo nie akceptujesz tego, że sylwetka z dzieciecej zmienia się na kobiecą.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
a czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś na temat oszukanego posiłku/ oszukanego dnia ? Mogę wprowadzić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
cheat meal tak, cheat day nie. Natomiast przy takiej diecie głodówkowej nawet cheat meal zaszkodzi. I skoro masz po dwóch tygodniach potrzebę cheatowania, to oznacza, że dieta jest niezbilansowana. Poza tym dla kobiet diety LC wcale nie są dobre. Ale jak nie lubisz swoich hormonów i tarczycy, to oczywiście mozesz im dokopac jedząc 1200 kcal i 50 ww
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
dziękuję za odpowiedź ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

Omlet do oceny.

WHEY premium