SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUZE ciezary i zastój-zmienic trening czy obciac jeszcze ilosc serii?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Witam , od ok 3 miesiecy jade typowo siłowy trening , malo seri, kazda grupa raz w tygodnio, po ok 4 serie tylko, ale na max i ponad max ciezarach, plus powtorzenia negatywne, i od okolo miesiaca mam zastoj i bola mnie stawy, teraz mam dwa wyjscia albo zmniejszyc ilosc seri np do 2 tylko , albo zmienic trening calkiem i robic ok 10 bardzo szybkich powtorzen(szybkosc=sila)
i oczywiscie wiecej seri, ale teraz pytanie czy zmiana treningu i zmniejszenie ciezarow , nie spowoduje spadku sily??czy moze wzrosnie nawet bo to nowy bociec jest, hm? jak sadzicie i ile czasy wykonywac ten nowy program zanim zno wprzejde na max ciezary i sile??

p.s. jestem facetem:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Ja bym wybral opcje trzecia i zrobil czas na regeneracje bo widze tutaj typowe objawy...

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do krzych666

Następny temat

spadki;/ po grypie żołądkowej

WHEY premium