SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy z KO brać Glukozę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 458
Mam pytanie z z Knockoutem trzeba brać glukozę bo właśnie nie wiem słyszałem że nie, acha i czy możecie pomóc mi doradzić jak brać KO na opakowaniu pisze że można brać 1 raz dziennie z jabłczanem (mam jabłczan M3 creatine 250 tab.) może pomożecie mi to rozpisać acha KO rano odpada bo już biorę rano odżywkę....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
nietrzeba glukozy
ale do jablczanu mozna by dac
jablczan rano 4-5g ko przed treningiem

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Glukozę możesz brać zawsze jeśli brakuje Ci węgli w diecie...jako transporter KO nie musisz bo ono ma już samo w sobie transportery.

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 458
a co sądzicie o wzięciu Ko przed treningiem i dołożeniu z 3 tabsów acha i ile brać tego KO tak jak pisze jedną miarkę 14 gram czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Tak jak pisze i nie dożucaj tabsów bo to będzie za dużo krety.Organizm tego nie wchłonie zmarnuje się.Rozplanuj to sobie inaczej.

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 458
Arriva a w Knockoucie 1 miarka (ta łycha co tam jest to ile ma gram bo już ogłupiałem mam przyjmować 15 gram a ta łycha to ma chyba ze 30-40 gram prawda??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
1 miarka = jedna porcja w tym wypadku.

W Cellpumpie masz np małe miarki więc 4 miarki = 1 porcja.

Pozdro ! _Arriva !

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 458
no tak ale jak jest 15 gram na porcje to chyba nie 30 prawda??
sorry że się tak dochodze ale już sam nie wiem nie chciłbym żeby kretka poszła na marne a ta łycha ma 30 gram więc chyba bęę brał jej płowę jako jedną porcje..
Pomóżcie Proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Glukozę możesz brać zawsze jeśli brakuje Ci węgli w diecie
- NIE
(rano albo po treningu kiedy poziom glikogenu jest very low)


Jedna miarka to jedna porcja

co do M3 to nie dorzucaj do knockouta tylko podziel to na 2 razy
np. KO przed treningiem i M3 po treningu (albo rano - odżywka nic do tego nie ma żebyś nie mógł brać)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
No ja właśnie jestem 15 dzień na KO i nic nie dokładam (z począyku chciałem mono,ale dałem spokój). muszę przyznać że fajna sprawa. skoczyła mi siła, dużo lepsza pompa (nawet w dni bez treningu), lepsza rzeźba. nie zakładałem w tym okresie ćwiczyć pod kątem masy, bo przygotowuję się do rozpoczęcia treningów SW, ale i tak weszło mi jakieś 2kg mięśnia =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 458
czyli 1 porcja to jedna łycha i tyle mam brać całą łychę tą co jest w Ko będę ją brał przed treningiem 300 minut a po treningu 3-4 tabsy M3 i spoko napiszcie potwierdzenie i zamkniemy temat.
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ktos stosowal SuperPump250 i SizeON ???

Następny temat

Masa z hi teca

WHEY premium