SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas sie wziac do roboty...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Witam. Jestem Marcin, mam 19 lat. 184 cm i 92 kg. Niestety zaniedbałem własne ciało i stwierdziłem, że w końcu trzeba coś z tym zrobić. Chciałbym zacząć chodzić na siłownie. I tu zaczynają się schody. Od paru miesięcy mam problem z kolanem ( nie będę się zagłębiał w wyniki usg i tomografii). Powiem tyle, że jakiekolwiek aeroby odpadają, co jest bardzo dużym problemem. Chciałbym prosić was o odpowiedzi na parę pytań. Jak mam się zabrać za trening, żeby zrzucić zbędną tkankę tłuszczową BEZ AEROBÓW, czy i w ogóle używać jakieś spalacze / inne suplementy. Czy wybrać basen? Proszę o konstruktywne opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
+ typowy trening na siłowni też możesz dołożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Niestety nie posiadam obecnie tyle wolnego czasu, żebym mógł chodzić każdego dnia na siłownie/ basen. Myślę, że do końca czerwca max 3 dni w tygodniu, mogę na to poświęcić - wiadomo sesja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
z mojej strony w takim razie bardziej kłaniał bym się ku basenowi a potem trening na siłowni + basen

Zmieniony przez - Blaacha w dniu 2012-05-14 21:16:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
Na pierwszym miejscu diet potem basen a efekty beda widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Dieta dieta i nic więcej nie potrzeba ;d

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Czy mógłbym prosić o informacje na temat jakiej diety mam najwięcej szukać? Jestem studentem i niestety zbyt wymyślnych posiłków nie mam jak przyrządzać - prosiłbym wziąć to pod uwagę. Dziękuję również za Wasze odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Na początek proponował bym przez jakiś czas stosować się do 10 wskazówek żywieniowych, a podczas jej poszerzać swoją wiedzę z zakresu odżywiania, trudno jest od razu zmienić swoje nawyki żywieniowe, prawdopodobnie dieta szybko by się Tobie znudziła lub byś jej do końca nie przestrzegał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Jesli pisesz że wymyślnych diet to nie ma sensu .. musisz sam pod siebie ułożyć diete i ją stosować ... a czemu nie masz jak przyrządzać posiłków ?

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Chyba napisał że jest studentem bułka z chlebem na porządku dziennym

Zmieniony przez - Blaacha w dniu 2012-05-14 21:24:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na czym się wzorować?

Następny temat

Pomoc w ułożeniu treningu i diety ;]

WHEY premium