SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mam zrobić..?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
Ello mam 17 lat mam 185 cm i 62 kg wagi czyli jestem strasznie chudy.Cwicze w domu z kumplami(mam laweczke sztange obciazenie sztangielki)Cwicze juz kolo 3 miesiecy mojemu koledze dobrze idzie wchodzi mu sila i wogole, a mi nie, jestem tak slyszalem ektomorfikiem czyli duzo jem a nie przytyje mam dobra przemiane materii.Cwicze cały czas i bede nawet jak mi bedzie malo dawac bo wiem ze dobrze mi nie bedzie wchodzic.Ale nie popuszcze.Ale mam takie pytanko co moge zrobic nie wiem moze na wakacje jakies poza tym treningiem na hantlkach szyandze jakies inne zeby nauczyc sie bardziej techniki uderzania poprawic sile ciosu bic ogolnie.Worka nie moge sobie powiesic bo mieszkam w starej kamienicy, ale moj kolega bedzie mial to moze bede do niego chodzil, a lubie na worku cwiczyc.Moze macie jeszcze jakies inne cwiczenie ogolnie cos z boks czy cos.Nie mowcie mi zebym na cos sie zapisal bo u mnie w malej miejscowosci nic nie ma.Chcialem jeszcze zaczac biegac...ale nie wiem jak to bedzie

Prosze o wyrozumiale odpowiedzi i opinie

z gory dziekuje

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5317
To, ze u ciebie nic nie ma to nie jest zadne wyjasnienie. Znam ludzi, ktorzy na treningi dojazdzaja (2 lub nawet 4 razy w tygodniu) po kilkanascie kilometrow. Zorientuj sie co jest w najblizszych wiekszych miastach i od wrzesien/pazdziernik (wtedy sa zazwyczaj zapisy) zapisz sie. Nie ma innej mozliwosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2167
kolega wyżej mówi prawde co do chudej postury... zapraszam do działu "odżywianie" lub coś z masą w dziale "trenig" a co do biegania to chcesz robic kondyche do walki czy tylko taki joging? Ja biegam pod kondycję więc może ci pomoge

"Tylko trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
z taka masa raczej bym sie nie skupial na bieganiu.na razie proponuje robic cwiczenia bez uzywania ciezarow(w stylu pompki)

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3426
Dokładnie - może popróbuj poprawiać koordynację? Tylko ćwiczenia koordynacyjne najlepiej pokazać na żywo... By poprawić uderzenia i ich siłę przy Twojej masie, to raczej trzeba by skupić się na technice, a to również trudno przekazać "pisemnie". Jak masz możliwość - skonsuyltuj to z kimś czającym w realu. Jak nie - w ostateczności są szkoleniówki, bardzo dobrze opisana technika boxu jest tutaj w którymś poście ( otym tytule zresztą), na stronie polskiboks.pl (podręcznik Grudopołowa), jak mnie pamięć nie myli...
Czyli - przy Twoich warunkach, bardziej bym się próbował skupić na szybkości, technice i koordynacji.

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3426
Co do siłówki - to jak Pawelek077 napisal - pompki, próbuj z łokciami przy ciele - są trudniejsze, brzuszki, itd.

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2167
ale jerzeli chłopak chce wymiatac to przydała by się jakas masa aby siła ciosu wzrosła w połączeniu z technika
cwiczenia w stylu pompki są bardzo dobre :] (wszystkie które możesz wykonac przy pomocy ciężaru własnego ciała)

"Tylko trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
Najbliżej mam do torunia 45 km i nawet bym nie mial kasy na dojezdzanie, ale w wakacje zaczne duzo biegac, rozne treningi na powietrzu do kolegi bede chodzil moze na worek, po co mam robic pompki jak mam laweczke sztangielki ponad 100 kg obciazenia i sztangi cwicze z kumplami

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
rozne treningi na powietrzu-samemu sie nie nauczysz.

po co mam robic pompki jak mam laweczke sztangielki ponad 100 kg obciazenia i sztangi-pompki itp daja bardzo dobry fundament pod silownie i rozwijaja sile dynamiczna

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Masa przyjdzie sama. Zresztą w stójce wg mnie wzrost jest najważniejszy, a jesteś wysoki, więc ktoś mający powiedzmy odwrotność twoich "warunków" czyli 162 cm i 85 kg nawet może to być masa mięśniowa, to ten ktoś i tak z tobą nie wygra, chyba że jest lepszy technicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
anarki sorki a co to znaczy stójka bo sie nie znam, i dzieki za odpowiedz troche mnie pocieszyles bo kazdy zawsze na sfd mi pisze ze nie ma sensu cwiczc albo cos w tym stylu, gdybym mogl bym ci dal soga----no ale nie moge

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach st. wolny

Następny temat

POCZĄTKUJĄCY

WHEY premium