SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2295
Witam
1. lat 20, waga 92kg, wzrost 184cm
2. cwicze systematycznie od ok 3 lat, 3 razy w tygodniu , ostatnio robilem caly czas trening na mase (treningi zmienialem srednio co 2-3 miesiace , zawsze po wakacjach act)
3. poprzedni plan


Barki -
1-UNOSZENIE BOKIEM 3X 12
2-wyciskanie sztangi zza glowy 12 10 8 8
3-podciaganie sztangi wzdol tulowia 12 10 8
4-Szrugsy 4X15


Nogi- mialem problemy z kolanem dlatego robilem jedynie wspiecia na palce :(


klatka-triceps

Klatka
-wyciskanie na lawce poziomej 12 10 8 8
-wyskanie na lawce skośnej 12 10 8 8
-rozpietki 10 10 10 (opuszczam powoli -ok 3-4 sekundy )

triceps -robie plan Mawashiego 'porusz swoje tricepsy'


plecy-bic


-wioslowanie sztangielkami 12,10,8
-przenoszenie sztangielki w lezeniu na lawce poziomej 12 10 8 8
-dzień dobry 15 12 10 10

biceps -rowniez plan Mawashiego 'porusz swoje bicepsy'

4. Mam do zrzucenia ok 7-8 kg do tego chce troche podkreslic/ wyrzezbic miesnie

5. Mozliwosci czasowe - na silownie znajde czas o to sie nie martwcie ;) , sprzetowe- tylko wolne obciazenie, rozne sztangi, sztangielki, lawka,

6.Przeciwskazania ( ww problem z kolanem , wg lekarza juz nic nie ma ale czasami boli przy cwiczeniu )

CZY W TYM CELU MOGE CWICZYC WG PLANU MICHAILA NA GESTOSC ( [https://www.sfd.pl/temat104716/strona7/] ) NAPISANEGO DLA 6GR TRENINGU CYKLICZNEGO ?? Czy moze lepiej trening silowy ??Co wy na to??

oczywiscie do tego dojdzie dietka redukcyjna ,ktora juz powstaje + aeroby w dni wolne od treningow. Jeszcze jedno pytanie :jesli robie a6w i chce rano jeszcze jezdzic na rowerze to co robic najpierw? Brzuch czy rower?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
NOGI
1.prostowanie nogi z krążkiem zawieszonym na pasku do kostki siedząc na krześle/ławce 5
2+3=SUPERSERIA - czyli robisz: /2,3/ odpoczynek; /2,3/ odpoczynek; /2,3/ odpoczynek; /2,3/ odpoczynek; /2,3/ odpoczynek
2.przysiady ze sztangą na barkach "PROG" 5
3.zginanie nóg z ciężarkiem na pasku u kostki 5
4+5=S.ŁĄCZONA - czyli robisz: /4,5/ odpoczynek; /4,5/ odpoczynek; /4,5/ odpoczynek; /4,5/
4.Wspięcia na palce jednej nogi z obciążeniem w dłoni "PROG" 4
5.wspiecia na palce siedząc ze sztangą na kolanach 4

Nie wiem czego nie rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2295
Obrazili sie czy co? To juz moj 2 post w tym dziale w przeciagu tygodnia ktorego nikt nie chce skomentowac :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Nikt ci nie odpowie, nie lubimy cię, idź sobie stąd

Dobra koniec żartów. Jak będzie dieta, aeroby i ten trening z linka to nie ma bata, musisz się wyrzeźbić.
Dawaj śmiało...powodzenia tom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2295
Nie lubicie mnie bo nie mam abona czy dlatego ze ogladam M jak milosc? Jesli to 2 to nic na to nie poradze , nie zrezygnuje z prawdziwego uczucia :P

Tomot jak myslisz jesli rano bede robil aeroby w dni wolne od treningu i jednoczesnie robie A6W to co najpierw? Wg mnie najpierw rower a dopiero pozniej brzuch bo wydaje mi sie ze wtedy bedzie lepsze spalanie sadelka z brzucha. Dobrze rozumuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Spoko, ja kiedyś oglądałem "Na wspólnej" bo ten Grzegorz miał za.je.bi.ste teksty

Co do Twojego pytania, to możemy spekulować obydwoje, bo sam takiego czegoś nie robiłem i Ty chyba też.
Więc moim "teoretycznym" zdaniem zrób tak jak napisałeś. A może ktoś robił podobnie i się wypowie to dostanie soga ode mnie jak ci pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2295
hmm taki sogowy kredyt??;) Kiedys sie dorobie abona i sie odplace poki co pozostaja tylko slowa wdziecznosci
jutro sprobuje najpierw pojezdzic potem pocwiczyc chociaz znajac zycie juz na rowerze wlaczy mi sie ssanie zoladka , wiec nie wiem co z tego wyjdzie . Moze przed aerobami albo po a przed brzuchem wziasc bialko ? Ktos kiedys pisal ze jesli sie robi aeroby z rana na czco to wtedy sniadanie powinno byc wyjatkowo wzbogacone w bialko . Sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Białko weź albo aminokwasy, bo ci mieśnie polecą.
A najlepiej z tym pytaniem o białko to idź do Suplementacji, bo tam są takie tematy, co i jak brać rzy aerobach a nie chciałbym cie wprowadzić w błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
Ja robiłem najpierw brzuch, a później aeroby. Dlaczego ?
Kilka powodów...
ale najpierw SOGA chce !!!!

Pozdrawiam. Powodzenia w treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Poszedł sog prosiaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
O masz, troche zażartowałem i mam soga. Będę pamiętał, kolego.

Przykładowe śniadanie, odżywka białkowa + dwie łyżki oleju roślinnego,
Brzuch zawsze robiłem przed aerobami, bo...
- wstępne zmęczenie organizmu przed aerobami, zużycie glikogenu itd.,
- trenując mieśnie brzucha przed aerobami zapewnisz odpowiednią intensywność w czasie ich treningu, poprostu efekty rozwoju muskułów będą lepsze, co jest bardzo ważne kiedy zaczynasz tracić "powłokę" tłuszczową, (w myśl starej zasady to co ważne powinno być trenowane na początku),
- takim jeszcze higienicznym aspektem jest to że po intensywnych aerobach raczej bedziesz mocno spocony i robienie brzucha nie będzie zbyt przyjemne i ciężko by Ci było się skoncentorwać na treningu.

To chyba tyle wystarczy,..... trochę tak ogólnie opisane, ale nie lubie wypracowań i koncentrowania się na szczegółach.
Pozdrawiam.
P.S. Wkrótce Soga odbije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2295
do tego treningu dobra bedzie dietkas redukcyjna??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bicepsa. (tylko bicepsa)

Następny temat

Ginekomastia-RATUJCIE MNIE!!!

WHEY premium