SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY MOGĘ TAK ĆWICZYĆ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 588

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112
PON. 6 WEIDERA
WT. POMPKI
ŚR. SPRĘŻYNY
CZW. PRZERWA
PIĄ. 6 WEIDERA
SOB. POMPKI
NIE. SPRĘŻYNY

i tak dalej. czy mam coś zmienić.

PS. Jakie białko polecacie na zwiększenie masy? mam 16 lat. 55 kg. 180 cm wzrostu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3926
To czy możesz tak ćwiczyć to zależy jaki masz cel.

Jak ćwiczysz sobie dla przyjemności, żeby uwidocznić mięśnie brzucha i wzmocnić ramiona to sobie możesz tak ćwiczyć ale na jakieś wielkie przyrosty nie licz.

Wspomniałem o białku na zwiększenie masy mięśniowej co pokazuje, że twoja wiedza jest zerowa. Podstawa to dieta. Białko jest tylko jej uzupełnieniem. Od samego białka mięśnie ci nie urosną. Jak chcesz zwiększać masę musisz zmienić plan i trenować równomiernie każdą partię mięśniową. Zwiększając masę ciężko o dobrą definicję bruzcha. Jak to się mówi najpierw masa potem rzeźba. na samych pompkach też dużo nie urośniesz. Potrzeba tutaj większych ciężarów.

Jak myślisz o tym na poważnie to poczytaj więcej w internecie o odżywianiu, suplementacji i treningu na siłę i masę mięśniową.

Odwiedź ten trening domatora jeśli nie masz dostępu do siłowni.

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
6 Weidera, brzuski, ABSy czy inne plany cud miod jedynie w dluzszym okresie kontuzji moga nabawic, chcesz miec wyrzezbiony brzuch jak i cale cialo to cwiczenia wielostawowe i trzymanie oddpowiedniego poziomu BF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening + dieta - help!

Następny temat

Start od nowa - porada

WHEY premium