SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beben- cwiczenia na sciaganie miesni czy cos takiego %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
No wiec sprawa wyglada tak:
wstaje rano wiadomka bebech pusty.. wygladam slicznie , plaski etc all si.
Trening jest ok
Polowa dnia bebenek sie uwypukla..
wieczor beben na maxa mam.. jakbym mial pilke plazowa mala :) na imprze zapodaje na lekko wciagnietym i napietym brzusiu...

Pytanie czy wszyscy tak maja.. moze w moim wieku hehe 28 :) czy po prostu musze jakies cwiczenia robic na brzuszek zeby "sciagnac" miesnie brzucha zeby go tak nie wywalalo?

Cwicze bebech dosc normalnie
3x20 spieca
3x20 wzniosy
3x20 maszyna z obciazeniem nie wiem jak to nazwac..
fatu za duzo nie mam . wiec to raczej nie kwestia chudniecia.

Ktos wie co z tym zrobic?

PS: pije duzo wody mineralnej, pije tez bialeczko etc moze plyny tak bebech rozszerzaja?

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
hmmm, moze taki eksperyment - 60g bialka (serwatki przykladowo) + 500 ml wody w shakerze o max pojemnosci 700 ml. O ile wieczko nie jest dokrecane (wtedy fizycznie eksperyment nie moze sie powiesc) a wciskane/nakladane/whatever - po kilkunastu szybkich wstrzasnieciach gora/dol efekt bedzie nieco przypominal ten z otwieraniem szampana na zakonczeniu wyscigow samochodowych . Nie wiem czy to potwierdza moja teorie co do wplywu zbyt duzej ilosci bialka na nadecie brzucha spozywajacego odzywki (to raczej powinien potwierdzic /zanegowac biegly biolog) - to jednak daje do myslenia . pozdrawiam

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Stary ja mam 31 lat i mam to samoTak poważnie,mam to samo,rano-płaski,wieczorem....ech..!

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe ja mam 20 lat i mam to samo, czemu tak jest nie wiem

Zmieniony przez - _niuton_ w dniu 2005-06-03 21:31:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4110
no gdzieś te jedzenie musi sie w koncu gromadzic przez ten dzien jak nie zdarzy go strawic ja mam 17 lat.
Rano brzusio git bułeczka ładna po południu juz coraz mniej a potem to juz odstaje troszke :D

!!.. nie ma masy nie ma klasy ..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
heh to mnie troche pocieszyliscie :)

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Mam zupełnie to samo. W żadnym innym miejscu otłuszczony nie jestem i ta moja opona jest twarda, a nie tak jak w przypadku grubasów zwisająca. I dobra rada dla Was: NIE RÓBCIE REDUKCJI, BO PRĘDZEJ STRACICIE WSZYSTKIE MIĘŚNIE I BĘDZIECIE WYGLĄDAĆ JAK PATYKI, A "PIŁKA PLAŻOWA POZOSTANIE". Coś o tym wiem, bo kiedyś próbowałem się pozbyć tego i właśnie stało się tak, jak napisałem wyżej, mimo że miałem dobrą dietę. Ogólnie to mi to nie przeszkadza z wyjątkiem:
1. Gdy jestem na basenie- wtedy muszę wchodzić na wciągniętym brzuchu.
2. 99% ludzi myśli, że jak ktoś ma duży brzuch to jest zwykłym tłuściochem i że to co on ma to nie mięśnie tylko tłuszcz(nawet jeśli faktycznie ma dobre mięśnie).
3. Nie mogę zakładać zbyt obcisłych koszulek, bo wtedy bęben jest widoczny jeśli sie dobrze przyjrzeć.
4. Są kłopoty z robieniem masy, a to z tego względu, że jak do tej "naturalnej" oponki dojdzie trochę tłuszczu co przy masie jest nieuniknione, to wtedy naprawdę wygląda to nieciekawie i trzeba od razu robić redukcję.
5. O otwartych basenach mogę tylko pomarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Jak widać Panowie nie jest to odosobniony przypadek.Miałem dokładnie to samo dopóki nie zrozumiałem że brzusio to nie śmietnik i nie należy go na maksa wypełniać.Od dłuższego czasu dzielę to co jadłem przeważnie trzy a nawet dwa razy dziennie na sześć posiłków, odpowiednio miejszych oczywiście.Jeśli macie podobny problem to naprawdę polecam.Dzienna dawka pożywienia śię nie zmiejsza, bębęnek się kurczy i po czasie już nawet nie przyjmuje większej ilosci żarełka.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
no ja jem 6dziennie przeciesh mam dietke..
ale dam ci przyklad
wstaje rano dzis:
przypinka do lustra brzusio plaski kosteczka nawet
jem platki z 0,5l mleka do tego wypijam shake bialkowy- niewiele tego jest z 0.3 i witamy bebenek
Ciezko mi zmniejszyc porcje np 100g ryzu i piers or 2 z kuroka :) glodny jestem na maxa no i potrzebuje pokarmu na mase kiedy mam to jest 10razy dziennie? :)

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
DarkX. W Twoim przypadku wydaje mi się problem leży w złej przemianie.
Kłopoty z trawieniem jeśli masz uczucie że żarcie zalega Ci przez cały dzień babzunie.Myślę że na rynku są specyfiki przyspieszające trawienie.
Czasami wystarczy łyknąc SYLIMAROL i problem z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
nie, ja mam bardzo szybko przemiana materii, nic mi nie zalega raczej, cale zycie prawie zero fetu mam.. ostatnio w zimie mialem po przerwie od silki i diety masowej... 6% fatu..

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
z tego co sie orientuje to taka "pilka plazowa" to powiekszona watroba. Wiele osob tak ma przy sztucznej suplementacji bialkiem - przejdzie ci jak odstawisz bialko - nie boj zaby :]

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy...potrzebny mi pilnie przyśpieszony trening....

Następny temat

plan_znajomego_do_oceny

WHEY premium