SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo mocny i długi ból po każdym zaszczyku omadrenu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
Witam właśnie skończyłem mój pierwszy cykl 100 tabletek polskiej mety i 10 szczałów omy (apteczna kupiona na receptę) Po każdej infekcji miałem bardzo dziwne objawy po około 4 godzinach podwyższona temperatura a na drugi dzien strasznie mocny ból mięśnia na początku był to pośladek i przez tydzień nie umiałem usiąść na tyłku , później spróbowawszy z udem tak samo temp. podwyższona(37.2 C) i ból przez tydzień i problemy z chodzeniem. Potem zacząłem kluć się w barki tez temp podwyższona i na drugi dzień ból który malał po 3 dniach ale i tak bark bolał około tygodnia bardzo intensywnie i tak biłem w barki do końca cyklu. Infekcje robiłem co 5 dni igłom 0,6 . Za 2 miesiące chciałbym brać Deke i Propka i mam następujące pytanie czy ból będzie taki sam jak po omie czy już nie bo propka chce bić co 2 dni . Moje wymiary podałem przed cyklem (cykl dał mi praktycznie zerowe efekty np na klatkę wycisk większy o około 5 kg)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 86

Wzrost: 186

Obwód klatki: 121

Obwód ramienia: 42

Obwód talii: 76

Obwód uda: 56

Obwód łydki: 37

Staż na siłowni: 6 miesiecy

Ilość spożywanego białka: 400g

Ilość spożywanych węglowodanów: b.d

Ilość spożywanych tłuszczów: 40 g

Opis przebytych cykli sterydowych: Pierwszy cykl 100 mety + 10 ml omy

Trening: 3x w tygodniu do tego 3x w tygodniu aeroby i bieganie

Cel cyklu: Siła + rzeźba

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): tędecja do tycia

Stan zdrowia: zdrowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): 110

Martwy ciąg (MAX): 220

Przysiad (MAX): 150
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
Nie wiem czemu ale nie chce i wziąłem każde za i przeciw i zdecydowałem ze mimo tego ze robię wielki błąd z moim stażem to chce brać saa i tyle .

A co do tego powietrza to jak zrobi się zastrzyk z bąbelkami ból może być od tego ???? (pomijając kwestie niebezpieczeństwa w przypadku dostania się do żyły)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
nie zebym sie czepiał ale te dane z ankiety, niesamowicie dziwnie musisz wygladac. rzekl bym jedna wielka dysproporcja, czyzbys sciemnial ??

a co do pytania. dziwne ze od aptecznego srodka takie bole, stawial bym na nieumiejetne robienie iniekcji. kojaze tez opowiesci o tzw "grypie testosteronowej". oczywiscie slowo "grypa" w tym wypadku to tylko metafora. chodzi o to ze niektore organizmy dziwne reaguja na podowania tescia syntetycznego.

czy na nastepnym cykly bedzie tak samo ? moze byc kwestia przyzwyczajenia albo mozesz miec tak zawsze podczas cyklu.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10105
pierwszy cykl na omce, mietku i zero przyrostów ?!
dieta kuleje, jak to ktoś kiedyś tu doradził :
"..dodaj węgli nie koxu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2267
mialem to samo. tzn po szocie zawsze po paru godzinach bolala dupa niemilosiernie 2 -3 dni.

mysle ze u mnie byla to kwestia igly. bilem 5 .

jak teraz zaczne cykl to bede walic albo 6 albo 7 i mam nadzieje ze nie bedzie zle .

co i tym mysliscie ?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
Nie wymiary są prawdziwe i wyglądam dosyć dobrze jedynie słaba rzeźba , może za parę dni wrzucę foto dla niedowiarków , a biłem dobrze według instrukcji pozbywałem się bąbelków napierałem igłom 1,1 potem zmieniałem na 0,6 wkłuwałem co 0,2 ml robiłem 10 sekund przerwy przed i po odkaziłem specjalnym środkiem dezynfekującym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Objawy typowe dla Zle /niesterylnie zrobionych underow . Wiec moim zdaniem ta oma nie widziala apteki raczej nigdy

Ale dalej to nie moge sobie czegos wyobrazic i cos mi tutaj nie pasuje.

400g bialka to juz jest 1600 kalorii. Piszesz ze wegli bardzo duzo. To nawet sama meta by cie ruszyla o troche wagi. Wiec jak mowie chyba cos jest tutaj nie tak.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
No i oczywiście diety przestrzegałem miałem 6 posiłków specjalnie ułożonych ale nie chce mi się już rozpisywać , aha i oczywiście przed zastrzykiem zaciągałem tłoczek do góry sprawdzając czy nie ma krwi jeżeli wleciał bąbelek to biłem (wleciał zawsze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
Waga przybyła ale mówię o sile a przytyłem 6 kg ale nie zalało mnie i nie nabrałem tłuszczów co zawdzięczam dobrej diecie . Ale prosił bym bardzo o nie krytykowanie tylko odpowiedz na pytania czy przy następnym cyklu u będzie to samo ( w tym cyklu zrobiłem błąd bo nie zależy mi na masie a czystym mięśniu i sile)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
wlasciwie skad masz pewnosc ze srodki bezposrednio z apteki ? sam osobiscie je odbierales czy kolega kolegi slyszal tak od kolegi ktory zna kolege co ma kolege?

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
Mam znajomego lekarza, ome sam odbierałem na receptę , mete kupiłem od znajomego i mógł być fake. Acha i np po omie to z efktów ubocznych zauważyłem jedynie straszny porost włosów na ciele (plecy :/) a z pozytywnych to ładne wielkie barki i szersze plecy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
po pierwsze weż się naucz pisać po Polsku, bo oczy bolą jak sie to czyta,po drugie weź się za miche to efekty będą, bo jakbyś naprawde miał dobrą diete to efekty by były, cudów nie ma, no i 6 miechów ćwiczysz i się łapiesz za koks, do tego na omie i mecie chcesz rzeźbe robić więc widać jakie masz pojęcie, no i po trzecie nie infekcje tylko iniekcje kvrwa jego mać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Komplikacje

Następny temat

Gino po przebudzeniu.

WHEY premium