SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po shot''cie - Testoviron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 50 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15363
Witam!!!
Wczoraj około południa zrobiłem pierwszy strzał z Testoviron Depot w udo.
Przez pierwsze kilka godzin wszystko było ok nic nie bolało. Wieczorem, juz cos zaczynało pobolewać ale to taki mały ból w okolicach miejsca shota. Ale dziś, szczególnie po treningu i odpoczynku to juz całkiem nieźle mnie nap.ierdala i to cały miesień. Jak troszkę pomasuje to i ból łagodnieje natomiast najgorzej jest kiedy posiedze chwilę i chce wstać.
Wiem ze jest to duże stężenie jak na 1ml i byc moze od tego tak nakoorwia ale zeby az tak??? Miał ktoś podobne objawy??? Ile to moze potrwać (ten ból)??? Acha no i towar jest legit na 100%.
Zdr

Off

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Normalka przy Testovironie.
Wbijaj smiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
ja przy sustanonie egipskie po strzale w udo nie moglem chodzic caly nastepny dzien;/

czy to jest spowodowane ze shoty z jednych srodków bola w *** a z innych wogole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 50 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15363
Altis, Ty teraz walisz Testoviron no nie? Gdzie bys polecił robic injekcje w udo czy w dupala? Bo koorwa to udo lekko boli i chyba next time spróbuje w pupcie . Ile to tak boli, bo chodze jak pirat, f***!!!
Arval gdzies właśnie wyczytałem ze srodki o dosc duzym stężeniu na ml właśnie mają to do siebie ze tak na.******lają.

Zmieniony przez - malan34 w dniu 2007-07-24 23:31:15

Off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
testovironik jest taki mniamniuśnie gesciutkimoge sie bawic ampami przelewajac jak w klepsydrze

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przejmuj się przejdzie niebawem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Malan wbijaj gdzielkowiek. Bedzie bolec przez pierwsze 2-3 shoty , prozniej organizm tak jak by zaczyna tolarowac ten stodek i ból jest niewielki lub wcale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 50 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15363
Bad, roz***.ałeś mnie
Musze wam powiedziec ze dzis jest juz zdecydowanie lepiej. Czuje lekki dyskomfort ale to juz o niebo lepsza sytuacja niz wczoraj. Ichvj w piatek wbijam znow w udo
Zdr

Off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wbijaj w mięśnie,ale nie w okolicy stawów.Jeśli udo,to lepiej bliżej biodra niż kolana.Dupal zawsze czuć tak samo,bo i miejsce wkłucia jest ściśle określone.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 50 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15363
BL no właśnie strzeliłem bliżej biodra w samuśny mięsień (tak bardziej z boku) a bolało mnie udo bardziej na środku i od góry ( nie wiem jak to dobrze opisać) i jakby troszke opuchło. Miejsce injekcji nie boli i wygląda jakby nikt nic tam nie kłuł
Chyba jednak jest juz wszystko w porządku bo ból mija i chodzic tez juz chodze w miarę normalnie.
Zdr

Off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1942
ja wczoraj strzelilem propa z unichemu w bark i tak mnie nap...ala ze nie wiem jak bede cwiczyl czy to normalne ??

Zmieniony przez - SWRN w dniu 2008-05-27 14:40:05

mnie nie kształtuje mody rewia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proviron

Następny temat

same wino

WHEY premium