SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Autko Golf 3 dlaczego

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 986
siema !!
planuje zakup autka golf 3 i chcial bym zeby wypowiedzialy sie osoby ktore maja lub mialy ten samochod i powiedzialy jakie sa jego wady i zalety ale tak ze i wady!! i prosze mi wytlumaczyc dlaczego ten golfik pod podanym nizej linkiem jest taki tani czy to nie jest jakis przekret??


http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3011664

z gory dziekuje za wszystkie wypowiedzi ;)

[][][]-------[][][]
Niech Masa Bedzie z Wami ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
do moto z takim pytaniem.

http://moto.ifd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
jakie avatary

powiedzialy jakie sa jego wady i zalety ale tak ze i wady!!

dobre zdanie

golfy sie sypia ale czesci sa tanie...
pozatym w polsce nie dostaniesz dobrego golfa, nie przekreccany przebieg i nie walonego. wszystko to zlom praktycznie a jak cena jest zadziwiajaco mala to wogole lepiej kijem nie tykac

a ten koles musial sie ***nac w cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
chyba koles sie pomylil z ta cena....
ps. moj tata jezdzi golfem 3 sprowadzonym z nimiec juz 5 lat i ani razu nic w nim sie nie popsulo od tamtego czasu, silnik 1.9 w dizlu, chodzi elegancko, jezdzilem juz nim troche i jak dla mnie bardzo dobrze sie prowadzi, ogolnie bardzo solidne i niezawodne autko, wujek tez ma tylko ze w benzynce TDI, smiga jak marzenie, naprawde kozak samochod

Zmieniony przez - Pytajło w dniu 2007-07-07 16:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
"trojka" za niecale 600 zeta?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31985
Koleś poprostu zapomniał 0 na końcu chociaż trudno powiedzieć bo zdarza sie ze sprzedają w niemczech i po 100 euro. Ogólnie rzecz biorąc golf to bardzo fajne autko. Części w Polsce nie są drogie więc jakoś ujdzie. Na rdzę trzeba zwracać uwagę w okolicach klamki na przednich drzwiach i na progach. Jednak jak ktoś wcześniej zauważył w Polsce ciężko jest dostać w tak dobrym stanie jak w niemczech. A tak na marginesie to jeżeli golf z linka co dałeś miał by kosztować 5600 pln to bym sie pokusil ale 560 zł śmierdzi jakimś wałkiem (zawsze możesz do gościa napisać lub zadzwonić i spytać się dlaczego tak).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Przecież widac że te 560zł to pomyłka wystawiającego, ogólnie autko bardzo dobre, jeżdżę trochę golfem 3, wprawdzie jako pasażer bo to nie moje auto, ale sprawdza się wyśmienicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
tez jezdze jako pasazer z bratem
mowi ze kozak autko
nie sypie sie ani nic

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam co do golfa3 polecam wszytskim...powiem tak zwiezle i krotko:nie pali duzo,jest niezawodne,tanie i fajnie smiga!!jezdziłem golfem 3 jako kierowac w holandii i super smigało,dwoma jezdziłem jednym 92r 2.0 na felgach 5 5 drzwi.Jezdził extra przy 180 dawał rade...natomiast potem miałem golfa 94r 1.6 3 drzwi tez super jezdził...to były auta szefa...pytałem czemu ma same golfy 3 mowił ze sa taniue i nie psuja sie.Pozdro

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez jestem pasazerem.........czasem kierowca

polecam fajne, zrywne autko

Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
Za 560 zł kupuj, przecież to są niewielkie pieniądze, a kliknięcie kup w internecie oznacza jakbyś podpisał umowę, więc sprzedający będzie musiał sprzedać ci po takiej cenie. Ostatnio było głośno o takiej sprawie, że ktoś pomylił się w cenie, a ktoś kupił i ludzie oparli się w sądzie. Tylko nie pamiętam jak to się zakończyło.

Zmieniony przez - Quatrro w dniu 2007-07-08 09:53:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie w skompletowaniu własnej "siłowni"

Następny temat

trening na pompe%-)

WHEY premium