SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zniechęcenie do siłowni-dlaczego tak mam ;/

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
cześć mam pytanie
mam domową siłke narazie
drazek
hantle 2x15kg

niedługo mam okazje kupić obciążenie 100kg za 300zł

ale ostatnio mam taki czas że odechciewa mi się ćwiczyć może dlatego że zacząłem machać tymi hantlami dla mojej byłej dziewczyny.. nie myślcie ze chciałem zgrywać koxa czy cos (przy 2hantlach 2x15 napewno mi to wychodzi...) tylko byłem od niej mniejszy troszkę i ciut gorzej zbudowany więc chciałem się wziąć za siebie by w w razie jakiegoś wypadku (zaczepka itd) rozmieść gości w pył... wiecie jak to jest kobieta=dbanie o jej dobro


ale otatnio niby ide do piwnicy i macham tymi hatlami ale nie sprawia mi tak dużej radości i chociaż mam okazje kupić to obciążenie to boje się że kupie i całkowicie przejdzie mi ochota na machanie tym żelastwem.. i tylko $ wydam na marne

kurcze nie wiem dlaczego tak mam może przeszedł mi zapał do bycia/ stania się szafa...

jak sobie z tym poradzić i na nowa wpakować w siebie ten pozytywny tryb pakowania?;/

mam rocznikowo 17 lat
ektomorfik
169cm 55kg


pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
jak sie dorobiłeś jakiegoś wyglądu to ochota wróci wraz z chwila kiedy staniesz przed lustem i stiwerdzisz że znów wyglądasz jak*****. Moze masz*****owy plan, wklej go. może coś sie uda urozmaicić. a pozatym... nikt sie tu nie bd użalał nad Tobą. Jak jesteś leń, masz słaby charakter czy cokolwiek innego to sam to musisz ogarnąć. to nie jest telefon zaufania.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
"rozmieść gości w pył..."

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
up rozumiem ale się nie rozczulam nad soba bo to dawno za mna ^^ tylko trakie coś mam już od dłuższego czasu

oto mój plan


Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16(rocznikowo 17)

Waga : 55

Wzrost : 168

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na słowni : tyle co w domu z niecałe 2miesiące

Uprawiane inne sporty : wf, siatke noga kosz itd wszystko praktycznie

Dostęp do sprzętu (np. 15 kg hantle x2, drążek)

Dieta : brak

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak



PONIEDIZAŁEK
-UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z "SUPINACJĄ" NADGARSTKA) 3serie po 8 razy na łape

-UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT "MŁOTKOWY"): 3serie po 8 razy na łape

- PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE): 3serie po 8 razy na łape

-uginanie ramion w siadzie o podporze o kolano 3x6/7razy

-uginanie nadgarstków w siadzie podchwytem 3x8razy na łape

- pompki na poręczach 3x 8 razy

- wyciskanie sztangielek 3x8razy

WTOREK przerwa

ŚRODA A

wyciskanie sztangielek w leżeniu na prostej ławce 3x12razy

rozpietki 3x12razy

PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ 3x12razy

pompki na poręczach 3x8reazy

-martwy ciąg hantlami 3x15raz

-miałem robić przysiady ale zrezygnowałem bo jakoś nie leży mi to ćwiczenie ale wiem wiem ze daje dupy ;/

CZWARTEK
odpoczynek

PI PIĄTEK
tutaj zazwyczaj robiłem mix tzn 2 ćwiczneia na każdą partie tzn biceps klatka brzuszek nogi

weekend wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
a argumetny o dziewczynie są nie na miejscu bo skoro masz ćwiczyc tylko i wyłącznie dla kogoś to nie ćwicz wogóle. Owszem, czasami (w sumie to przważnie) zdaza sie że chcemy sie poprsotu innym podobać ale przychodzi moment że mamy wszystkich w głebokim powazaniu (w aspekcie siłowni ofc) i robimy to dla siebie. więc weż sie za trening i nie *******.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
co do planu - kupy sie nie trzyma. idż do "trening w domowych warunkach" tam Ci powinni dać jakąś ogólnorozwojówke 3 dniową (mozesz pododawać ćwiczenia i zrobić dwa zestawy na 4 dni)

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
up up

rozumiem musze sobie ją wybić z łba i zacząć tyrać

moglby mi ktos pooceniać ten "trening"?


pisałem dawniej teraz troszkę się zmieniło np 3/4 serie po 10powtożeń


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
nie chodzi o ilość serii tylko ze ogólnie jest po*****u i czemu tak jest to nikt CI w tym dziale nie bd tłumaczył (tak jakby tłumaczyć dlaczego koła w samochodzie nie są kwadratowe). Ten dzial co Ci tam wysłałem jest bardzo przyjemny w obsłudze, nikt Cie tam nie zbeszta. i skończ biadolić o tej dziewczynie po powoli przestaje sie dziwić że Cie olała. Albo jestes facet albo pantofel *******ony

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3502
ja zawsze jak sobie cos nowego kupie na silke to ochota do cwiczen wieksza nawet jesli chodzi o pier*****e rekawiczki
Jak kupisz sprzet to pomyslisz ,, jak kupilem to musze zapierdzielac'' wiec motywacja bedzie a potem bedzie to nałog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
ok juz mi humor poprawiłeś
narazie wstawiłem tam temat z tym ******** planem i zobacze wieczorem może ktoś przynajmneij powie czy coś jest dobrze
a wieczorem wezme się za studiowanie
dzięki jeszcze raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nazwa strony o Sporcie- m.i. Kulturystyce, Sztukach Walki, odzywianiu i odzywkach.

Następny temat

Silownia w Budowlance Konin

WHEY premium