SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwicze juz jakis czas i chcialbym sie wspomoc odżywkami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez -Baca- z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
Czesc!
Cwicze juz od jakiegos czasu. Mam male problemy z nadwaga, ale juz robie postepy (10 kg w dol). Teraz zastanawiam sie nad jakimis odzywkami ktore pomoglyby mi zrzucic jeszcze troche. Doradzcie mi jakies suple bo ja szczeze mowiac sie na nich za bardzo nie znam. Z gory dzieki i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
Ach jakbyscie mieli jakies fajny trening na domowa silownie to tez bym by wdzieczny bo w polowie stycznia konczy mi sie rozpiska i chcialbym zaczac cos konkretnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
post 1-nie ten dzial
post 2-masz trening domatora napsiany w atlasie cwiczen

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Jeżeli postępy są to jedz dalej na sucho, wspomaganie przydatne jest wtedy, gdy nie mamy postępów, a to zaś zależne jest od wielu czynników. Jeśli chcesz schudnąć to dieta redukcyjna pomoże i Aeroby.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
aeroby robie codziennie rowerek stacjonarny 15-25min. skakanka 15-20min. no i weidera robie na brzuch, ale diety nie mam ustalonej jem poprostu w malych ilosciach co trzy godziny 4x dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Jezeli masz efekty to po ci odzywka?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
dzieki seba za ten atlas cwiczen z tego napewno uloze sobie jakas rozpiske.

narazie efekty sa ale podejzewam ze do lutego(bo na ten okres planuje zakup suplementow) te efekty nie beda juz zbyt widoczne pozatym w opisie odzywek jest ze zapobiegaja efektowi jojo a z doswiadczenia wiem ze po dietach przybieralem na wadze i efekt byl taki ze wazylem jeszcze wiecej niz przed nia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
"z doswiadczenia wiem ze po dietach przybieralem na wadze i efekt byl taki ze wazylem jeszcze wiecej niz przed nia"

a moglbys blizej o tych dietach?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
no diety to moze zle powiedziane. odchudzalem sie nie majac o tym pojecia a najlogiczniej bylo malo jesc, a kiedy zaczynalem jesc normalnie(wcale zreszta nie tak duzo)nabieralem na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ja bym tobie radził zrobic tak nie kupowac zzadnej odzywki tylko zainwestowac w diete ale ok no rozumiem ze dieta wyliczona mogla by byc droga i zabyt meczaca jak dla oosby ktora je "normalnie"

jesli chodzi o diete to sugerowal bym ci
-zadbanie by jesc regularnie 5-6 posilkow dziennie co 2h
-zadbac by rano zjesc wiecej weglowodanow i tluszczy niz wieczorem
-unikac niezdrowego jedzenia [i nie mowie tutaj tlyko o fast fudach]
-przezucic sie z bialego chleba na razowy]
-zainwestowac w zdrowe tluszcze -oliwa z oliwek

to tak bardzo bardzo ogolnie wiecej znajdziesz w dziale odzywianie

a jesli chodzi o trening to ja osobiscie przezucilbym sie z rowerku na bieganie po 45 minut 3x w tygodniu

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak aeroby przestaną przynosić efekty to spróbuj HIIT'a..

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna jaka ?

Następny temat

Sojavit jak smakuje

WHEY premium