SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trenuje na siłowni... czym się wspomóc?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Witam serdecznie !!

Moja sprawa wygląda następująco:

ćwicze na siłowni 4 razy w tygodniu, jest to trening intensywny, regularny. chodzi o to że chcę jednocześnie zrzucić nadmiar tłuszczu na brzuchu i udach oraz chciałbym przybrać w masę mięśniową (przede wszystkim mięśnie piersiowe bo wydają się płaskie przy moim brzuchu). mam 19 lat, 184cm wzrostu i 93kg... nie jestem gruby, ale mam po prostu troche więcej sadełka niż powinienem mieć ;) nie potrzeba mi kaloryferka i mega wyrzeźbionych cycków, tylko żeby one się zwiększyły i żeby klatka wyglądała proporcjonalnie.

czym się wspomóc na siłowni? jakieś dobre i skuteczne odżywki, no i przede wszystkim zdrowe, bo nie chce jechać na jakiś sterydach bo nie o to mi chodzi :) nie chce być mega wielki :) tylko w miare proporcjonalnie wyglądać ;)

pozdrawiam i liczę na opowiedzi

ps... jakieś spalacze tłuczu i do tego jakaś kreatyna? na prawdę jestem zielony w temacie odżywek ;)

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2007-07-07 16:52:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
Chwileczke nie zrozumieliśmy sie gdy zaczolem ćwiczyć mialem 159cm wzrostu i 40kg wagi .Ja mam 18lat i wydaje mi sie ze w ciąż rosne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 424
trenuje na siłowni... czym się wspomóc?

wyszukiwarką...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
no dziekuję bardzo za odpowiedz :)

czytam artykuły i tematy na forum... ale po prostu chodzi o konkretny środek, konkretną nazwę... co jest dobre na początek ??

nie chce żeby mi przybyło tłuszczu... ;/

no i jest tego tyle że cięzko to ogarnąc... dlatego pytam konkretniej... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2525
Kumpel mial taki sam problem jak Ty. Kup sobie kreatyne np creatine micronized 200 mesh z treca, na spalenie tluszczu jakas karnityne i mozesz jeszcze hmb. No i bialko albo jakis bulk. Ale bez zbilansowanej diety nie osiagniesz zbyt wielkich efektow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jaką kreatynę?

heheherhehehehehe

kup sobie dietę i mądry trening oraz dodaj 3 razy w tygodniu aeroby po 20-30 minut.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
karnityne i mozesz jeszcze hmb


Czytaj "Odżywianie" i "Trening" a będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
czytam te działy :) a trening juz mam rozpisany od jakiegos czasu, trenuje regularnie ;) wiec pytam czym się wspomagać... ale widze ze raczej nikomu sie nie chce pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
a jak długo już trenujesz?

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
niecałe 2 miesiące...

przy czym jest to trening mocny, aktywny no i regularny... :)

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2007-07-08 15:08:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
gratuluję mocnego treningu... wiec trenuj dalej z właściwą intensywnością czytając o odpowiednim odżywianiu... hmm... czytając i wdrażając zasady prawidłowego odżywiania z życie...
a jak poznasz już te wszystkie tajniki wpadnij do nas i wtedy Ci pomożemy...
1

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
:/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O co chodzi z tymi cenami białek??

Następny temat

dwa pytanka

WHEY premium