SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] PIERWSZA REDUKCJA - PRZYGOTOWANIE DO DIETY.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 555131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68570
Trzeba odjąć z 300kcal i obserwować czy się chudnie, jak nie - obciąć więcej.
Białka daj ze 120-140g , tłuszczu 70-80, a resztę węgli.
Na redukcji daje się więcej białka, aby organizm nie spalił mięśni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147
Czemu ograniczyć smażenie? Smażenie na oleju kokosowym jest czymś złym bo nie rozumiem po co ograniczać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Możesz spokojnie smażyć, jeżeli wiesz co, na czym, ile i jak. Jednak wśród wszystkich sposobów obróbki na pewno jest ono najgorszym.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147
Codziennie na nim praktycznie smażę ryby lub mięso około 20g dziennie go zużywam i wliczam w makro, bo mi idealnie się wpasowuje. Czasami zastępuje masłem klarowanym , myślisz że przez codziennie smażenie na tym mogę spowolnić redukcje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Wpływ może mieć bardziej na zdrowie. Jednak nieszczególnie w takiej sytuacji, gdy wiesz co robisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
czy rezygnując całkowicie z węglowodanów nie będzie to utrudniało wchłaniania białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie będzie to powodowało braków wchłaniania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
Jednak całkowita rezygnacja z węglowodanów niekoniecznie jest dobrym pomysłem czy też w większości przypadków nie ma takiej konieczności.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Skąd w ogóle pomysły na takie pytania? Zastanawia mnie tok Twojego myślenia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 482
cześć.
też chcę zrzucić wagę. 125 kg przy 180 - masakra.
przeczytałem wątek i mam jedno pytanie. czy trzeba w końcu odejmować kalorie od bilansu, czy np. za miesiąc jak waga spadnie, przeliczyć go na nowo i będzie już mniejsze zapotrzebowanie na kcal dlatego , że waga spadła ?
wynika z tego , że jestem spasiony bo żarłem więcej kalorii niż powinienem (tylko 3000 kcal , które mi wyszły, to jest mega dużo , nie wiem jak mogłem żreć więcej...)?

waga 125, wzrost 180, wiek 33, 3 treningi w tygodniu (sporty walki) -> zapotrzebowanie 3039 kcal dziennie. wydaje się to meeeega dużo.

czyli plan jest taki, że ściśle pilnuje się tych 3000 kcal, po miesiącu jak mam nadzieje waga spadnie, liczę na nowo i będzie np już 2800 kcal ?
czy można od razu odjąć ze 200 kcal, żeby szybciej sadło poszło ?
z odżywek tylko bcaa i izolat białka.

dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oponka

Następny temat

Sos i ser biały - Dwa pytania

WHEY premium