SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] timmek / DZIENNIK - masa, sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
płatki najlepiej owsiane %D Twaróg na noc bo sie długo wchłania, a tuńczyka lepiej zjedz wcześniej. Warzywa jakieś jesz? xD

Pozdrawiam, będę zaglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
sluchaj, poczytaj o diecie, bo widze,ze nie ogarniasz. bedziesz szybciej szedl do przodu jak zrozumiesz, jak sie je. ogarnij sobie podwieszone z dzialu odzywianie albo odchudzanie. miska jest wazna, bedziesz efektywniejszy, Bachman dobrze Ci tlumaczy ale fajnie jakbys wiedzial dlaczego co i jak sam:)

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
będę czytał :)
dzisiaj siłownie odpuściłem, jutro odrobię ;p dzisiaj graliśmy w ćwierćfinale turnieju międzywydziałowego Politechniki Warszawskiej ;) Także godzinę biegania za piłką na hali mam za sobą. Udało się wygrać 4:0, za tydzień czeka nas półfinał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198


6 trening za mną, 2 tygodnie za mną :) wczoraj na śniadanie poleciał tuńczyk, dzisiaj sardynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198


po 2 tygodniach treningu waga pokazała z samego rana 69,7kg (zakładam że zacząłem od 69,0kg);
zakupiłem jakieś musli na śniadanie (płatki owsiane 31%, płatki pszenne 31%; B10g, WW60g, T6g)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 473
Podobno płatki owsiane powodują wybijanie wapnia, ale niech się mądrzejsi wypowiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Ja czytałem ze co najwyżej ograniczają, a twaróg ogranicza wchłanianie magnezu... można by tak cały dzień. Na pewno lepsze owsiane od jakiś słodzonych.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Owsiane najlepsze, od czasu do czasu coś innego do smaku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Lena, najlepsze owsiane z dodatkami, typu suszone morele, śliwki, jabłka, rodzynki, orzechy, coś takiego to można dzień w dzień. Ale ja na nisko ww jadę nie ma co marzyć
pzdr

Żeby of topu nie robić, timmek czemu robisz brzuch przed bicem i tricem? nie lepiej obydwa ćwiczenia walnąć na sam koniec treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
to moje musli nawet wchodzi :P i są tam też jakieś kawałki suszonych owoców :)
jeżeli chodzi o brzuch to po pierwsze podobno nigdy za dużo , a po drugie jak zaczynałem ćwiczyć to takie serie brzuszków były mi potrzebne... żebym mógł odpocząć :) wszystkie serie robię na przerwach 2min., a przysiady, ławeczka płaska, drążek i suwnica na barki trochę mnie zabijały w takim tempie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę - FBW

Następny temat

Ocena planu na mase.

WHEY premium