SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] ROAD TO THE SUCCESS. (dudee)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Paradoks. aczkolwiek to prawda, że droższe nie są wyznacznikiem trwałości sprzętu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777980
Już dawno tak nie jest. Choć muszę im przyznać, że były wyprofilowane super nawet przy interwałach czy innej aktywności nie wypadały z uszów.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Co do słuchawek, swego czasu psuły mi się regularnie po 4-6 tygodniach i kupowanie nowych co kilka tygodni stało się nawykiem (tak jak kobiety mają z ubraniami). Ale trafiłem na jakis model panasonica za 40złi dziala już prawie 2 lata .

Nie wyobrażam sobie treningu bez muzyki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Mam podobnie, to nierozłączny element treningu.

Bez muzyki znika gdzieś skupienie, szczególnie na publicznej siłowni gdzie można usłyszeć chcąc, nie chcąc jakieś pierdoły z boku albo jakieś komercyjne piosenki które nie nadają się wcale do klimatu siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777980
Bez muzyki nie ma szans z racji, że na siłce często jakaś rąbanka leci a poza tym nikt do mnie nie zagaduje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
To wykaż inicjatywę Chyba że się wstydzisz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777980
Nie ja nigdy nie zagaduje na siłowni bo zawsze wpadam na szybkiego żeby trening zrobić więc szkoda czasu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Mnie tam często proszą, czy mógby mi Pan gryf zdjąć lub obciażenie z suwnicy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Widzisz, bo masz już żonę. Tak to bys szukał sposobności żeby poznać kobietę swojego życia

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777980
No coś w tym jest ale ja teraz w ogóle się cieszę jak wpadam na siłke bo wiecznie mnie czas goni więc za kobietami się nie rozglądam ale formę sportową kobiet potrafię docenić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5x5 z dodatkami

Następny temat

Progres w ciężarach na rzeźbie

WHEY premium