SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zyly na twarzy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2926
chcialem sie dowiedziec mianowicie kolega ma problem bardzo widoczne zyly na twarzy i kazal mi sie zapytac co zrobic by nie byly widoczne czy pudrowac je czy co??

Arnold Schwarzenegger The Best

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
1. Zróbcie testy w kierunku anemii
2. Jeśli wszystko ok- bierzcie regularnie rutinoscorbin na uszczelnienie naczyń
3. Wszystkie kremy które będą trochę "chować" żyły jednocześnie będą chować naczynia włosowate co poskutkuje "trupią" bladością- jeśli wam to nie przeszkadza, to polecam całe serie kosmetyków do cery naczynkowej. Podobny efekt nie wiedzieć czemu dał też u mnie krem AA HELP (do atopowej)
4. Optycznie zmniejszysz widoczność żył po opaleniu się/użyciu samoopalacza/balsamu opalizującego- podkładów nie polecam, przynajmniej u mnie nie wiele się zmienia, ale ja też nie używam mocno kryjących
5. Nie próbowałam, ale prawdopodobnie pomogą korektory dedykowane do cieni pod oczami (dla panów- korektor to taki mocno skoncentrowany niby-podkład najczęściej w małym sztyfcie żeby łatwo nanieść punktowo)
6. Również nie próbowałam (nigdy mi te żyły nie przeszkadzały ;p) ale na waszym miejscu spróbowałabym też kremu z pijawki lekarskiej, w internecie nie jest drogi, kupiłam babci na żylaki i suuuuper pomogło, myślę że tym bardziej na żyłki czoła

POWODZENIA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Zawsze chciałem miec zyły i mowie tutaj powaznie !

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2926
ale o to chodzi ze one sa widoczne nie wystaja tylko odrozniaja sie kolorem od reszty twarzy

Arnold Schwarzenegger The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
moj kolega tak mial i z tego co mowil to mial cienka skure na twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2926
no ale da sie cos z tym zrobic o to koledze chodzi

Arnold Schwarzenegger The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Mój kolega ma to samo,małe cienke zyły na czole w rogu,nie wiem czy walczył z tym ale jak go zobacze to sie spytam i dam znac co i jak.

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2926
no wlasnie o to chodzi o zylki w rogu jak sie dowiesz do daj znac

Arnold Schwarzenegger The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
moze jakby przytył troche na twarzy to stały by sie mniej widoczne?:P ale nie wiem napewno, bo moj kolega ma i jest dosc szczupły

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
Powód cienka skóra Ja np. mam zawsze podkowy pod oczami nieważne ile bym spał... a to przez cieniutką skóre są na to różne kremy wiem bo kiedyś szukałem ,lecz tego nigdy nie testowałem http://delikatna.com.pl/p/pl/349/ogrod_spa_krem_przeciw_zmarszczkom_pod_oczy_do_kazdego_rodzaju_skory_30_ml.html
To jest pod oczy ,ale może by coś dało na czoło... W końcu powoduje regeneracje skóry..




Zmieniony przez - neu9 w dniu 2008-02-24 09:46:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2926
no a jak myslicie poskutkuje taki krem??

Arnold Schwarzenegger The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
ja mam zyły na skroni od czego to moze byc spowodowane?? jest na to jakis lek ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

włosy - całkiem na 0?

Następny temat

syf od zimna-WaznE

WHEY premium