SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żyły na skroniach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
siema ostatnio zaobserwowałem u siebie na skroniach pulsujące zyły czy moze miał ktos takie objawy??czym moga byc spowodowane ??czuje sie normalnie i nie wiem czemu czuje bez powodów puls na skroniach czy to moze byc ciśnienie nadtetnicze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Sporo osób ma problem z wystającymi żyłami na głowie. Mają one głównie naturę estetyczną i są często kompleksem, który powodować może zaniżenie swojej samooceny. Mogą również wywołać również strach o prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Zdecydowanie nie w każdym przypadku wystające żyły sugerować mogą chorobę układu krwionośnego, ale warto obserwować swoje ciało oraz symptomy, które temu towarzyszą. Warto zrobić głębszą diagnozę i wykluczyć swoje przypuszczenia. W tym wypadku wykonanie podstawowych badań może okazać się zbawienne. Jak np. pomiar ciśnienia tętniczego krwi.

Waskularyzacja, która pojawia się nam na ciele, w przypadku wysiłku oraz zdenerwowania, to najczęściej problem, który nie powinien stanowić niepokoju. Może on być również oznaką nadciśnienia, mogą mieć również na to wpływ czynniki genetyczne, ale także zewnętrzne, które związane mogą być przez infekcje, czy toczący się stan zapalny w organizmie.

Z reguły wystające żyły są problemem głównie natury estetycznej i należałoby to zaakceptować, gdyż najprawdopodobniej nie ma możliwości, by to zmienić. Szczupła budowa ciała, niski poziom tkanki tłuszczowe, lekka bladość, zmęczenie oraz cienka skóra wystarczą, by nasze naczynia krwionośne stały się bardziej widoczne. Jeżeli jednak niepokoi nas to, można udać się do lekarza, w celu wykonania podstawowych badań.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to sobie zmierz to ciśnienie
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
mierzylem przewaznie jest w normie 125/75 niekiedy 140/85 zastanawiałem sie nad przyczyna i moze byc to intensywny wysiłem ostatnio duzo pracowałem na budowie a do tego dochodziła jeszcze siłka takze moze to naczynia krwionosne sie rozszerzaja nie wiem dlatego pytam czy ktos sie z takim czyms spotkał??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
naczynia sie rozszerzają jak jest gorąco
zeby oddawać ciepło
a jak masz wysiłek fizyczny to wzrasta tętno i ciśnienie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
czyli nie ma sie czym przejmowac??to niormalna sprawa??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spojrz an kolegow z silki pewnie akzemu pulsuja jak trenuja to normalka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
jak ćwicze to ja wiem ze cisnienie sie podwyższa i maja prawo pulsowac ale ja w spoczynku mam takie klimaty ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
może to świadczy o tym , że krew ci dobrze krązy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
no oby
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 32 Wiek 253 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Witam, dzis mam cos podobnego. Moze trzeci raz sie zdarzylo. Oczywiscie w spoczynku, dzie nawet nie cwiczylem, tetno lekko podwyzszone ~135/90. Dzis na lewej skroni, kiedys mialem na prawej. Dziwne, bo miewalem wyzsze cisnienie i nie bylo zyl. Jedyne co zauwazylem, jestem troche przeziebiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27004
archeolog

nic Ci nie będzie

powody j/w
-wyższe ciśnienie
-wysokoa temperatura otoczenia
-przemęczenie

Pain is temporary,pride is forever.
.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyskakujące kolano

Następny temat

STR8

WHEY premium