SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

włosy - całkiem na 0?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
Witam. Nurtuje mnie jedno pytanie. Wiele kobiet decyduje sie na golenie włosów całkiem na 0(słyszałem od fryzjera i nie tylko gdyż potem podobno włosy odrastają gęstsze. Co o tym sądzicie? Bo tez mam wlosy troche rozrzadzone od żelów, gum itd. i nosze sie z zamiarem zjechania sie na zapalke :D

Zmieniony przez - hagze w dniu 2008-02-23 20:59:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
ty zartujesz prawda??? jesli nie to nie wiem co mam powiedziec ja osobiscie obcinam sie na lyso prawie ale jestem chlopakiem a nie dziewczyna('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
nie mowie ze gola codziennie, czytaj ze zrozumieniem, mowie co slyszalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
to co myslisz ze jak zgola na lyso to na 2 dzien beda mialy wlosy??? to chyba przez tydzien nie wychodza z domu albo i dluzej??? bo nie wyobrazam sobie kobiety na lyso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
no a co myslales? ze lyse beda latac? siedza w domu potem

Zmieniony przez - hagze w dniu 2008-02-23 21:46:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Słyszeliscie o takim czymś jak Perułki ?

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
po co peruka, mop starcza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
No to juz mam odpowiedz czemu moja laska ma geste włosy na plecach

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
niech ktos sie odniesie do pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
no chyba są gęstsze,ja tak przynajmniej mam jak byłem młody to miałem rzadkie włosy ciełem sie własnie na 0 i zaprzestałem i dzisiaj mam bardzo gęste,co jest denerwujące PS Dziewczyna jest stworzona zeby miec długie włosy a chłopak zeby miec krótkie,nie ryzykuj.

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
no ja bym chcial moje zagescic bo w niektorych miejscach zaczynaja mi sie przerzedzac, ale to dopiero na lato sie zetne :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ospałość

Następny temat

zyly na twarzy

WHEY premium