SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zuzu zagubiona w gąszczu informacji, czyli szukajac miesni pod tłuszczem

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
ok, ok, pomału ogarniam... dzięki dziewczyny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
na jutro mam taki plan co do jedzenia - może być?

kupie jutro migdały jakieś i zastanawiam sie czy moge codziennie zjesc kromke prawdziwego razowego chleba na zakwasie?

p.s. dopiero zaczaiłam jak tu normalnie ten dziennik żywieniowy wrzucać! ;)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Ja też dopiero początkująca, ale mogę napisać co mnie się w oczy rzuca:
1. za dużo nabiału, maksymalnie to 150g na dzień. Czyli możesz zostawić sobie twaróg na kolację. W dzień jedz mięso, wszelakiego rodzaju. Nabiał nie jest dobrym źródłem białka, a ty masz go w prawie każdym posiłku.
2. Wędliny sklepowe też odpadają. Znowu wchodzi mięsko
3. Biały ryż zamień na brązowy, albo kaszę gryczaną, płatki owsiane, jakieś zdrowe węgle złożone.
4. Nie wiem czy nie za dużo pieczywa chrupkiego, tutaj znowu zdrowe węgle najlepiej. No i nie wiem jak z tą mąką kukurydzianą, tu ktoś inny musi się wypowiedzieć.
5. Same śliwki to nie posiłek, w każdym posiłku węgle, białka i tłuszcze, poza ostatnim, gdzie zazwyczaj je się białko i tłuszcze. Tłuszy też masz malutko...
6. Otręby też wywal.
Jeszcze raz przeczytaj co jedzą lejdis, bo masz dużo przetworzonego jedzenia, a tutaj tego unikamy.

Jak coś napisałam nie tak, to proszę bardziej doświadczone dziewczyny o korektę.



Zmieniony przez - Crispy w dniu 2012-08-19 22:26:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Tu nie chodzi o to, że się garbisz. Ale ja nie potrafię dokładnie stwierdzić - musisz poczekać na wizytę Saidy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
właśnie na takie podpowiedzi czekałam :) widze, ze zostane mięsożercą ;) ze śliwkami to jest tak, ze czytałam, ze owoce najlepiej jeść na czczo, wiec wcinam przed śniadaniem jeszcze
otręby wywalę, ten jeden raz użyje zamiast płatków owsianych


kittie, poczekam cierpliwie, bo o takich rzeczach warto wiedziec

Zmieniony przez - zuzu w dniu 2012-08-19 22:46:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
zuzu
właśnie na takie podpowiedzi czekałam :) widze, ze zostane mięsożercą ;) ze śliwkami to jest tak, ze czytałam, ze owoce najlepiej jeść na czczo, wiec wcinam przed śniadaniem jeszcze
otręby wywalę, ten jeden raz użyje zamiast płatków owsianych
Jeśli nie wyczytałaś tego w regulaminie/artykułach z regulaminu działu to o tym zapomnij Najlepiej, to zapomnij o wszystkim co wiesz o dietach z innych źródeł niż z forum, zobaczysz jak Ci się gąszcz informacji zmniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Masz prawe ramie wyżej niż lewe. Na pewno nie zaszkodzą ćwiczenia dla połamańców - znajdziesz je w regulaminie.

Jak wyliczyłaś poziom BF?

Dziewczyny skomentowały michę, ode mnie jeszcze:
Za mało warzyw, co najmniej 750 g dziennie

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
no po tym co tutaj wyczytałam to miałam normalnie blow mind ;d ale widać od razu, że tu nie ma ściemy, dlatego sie zalogowałam i oto czekam na oświecenie ;) bf liczyłam na potreningu.pl a warzywka jem, całkiem sporo, tylko nie wrzucam do jadłospisu, bo nie kazali wliczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No to git, potreningu z BF Cię okłamało. Masz mniej niż 33%
Dawaj na początek150 g białka, 70 tłuszczu, 220 ww.
Siłownia obowiązkowo, to trening dla Ciebie https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_dla_początkującej_Lady_:_-t803543.html 

No to ten... zaczynamy zabawę?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-08-19 23:11:10

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
serio? bo myśl o tym, ze 1/3 mnie to tłuszcz byla troche przerażająca ;)
jak najbardziej! już sie nie mogę doczekać ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

długość trwania aerobów

Następny temat

Chcesz uniknąć płaskodupia? Pizgaj złomem, nie bądź głupia. Spam kolejny.

WHEY premium