SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zredukować czy zwiększyć masę ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

81

Wzrost

183

Cel treningowy

zrobić coś z sobą

Staż treningowy na siłowni

2 miesiące trening domatora w ograniczonych warunkach , tydzień siłowni

Uprawiane inne sporty

piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

atlas , ławka prosta + sztanga/sztangielki

Dieta

jako tako brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

FBW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
Cześć wam :) Mam na imię Mikołaj , od pewnego czasu szykowałem się aby zacząć przygodę z siłownią , z różnych powodów . Jednym z nich jest to , że jestem "trochę" zalany tłuszczem ważę 81 kg przy 183 cm i mam zamiar coś z sobą zrobić . Tu pojawia się dylemat , czy zacząć od masy czy od spalenia tłuszczu . Naczytałem się masę poradników i dalej jestem w kropce. Wiem tylko jedno , że chcę wyglądać przyzwoicie i nie wiem czy zacząć w moim przypadku od masy czy od rzeźby . Powiem jeszcze tyle , że jak na razie nie trzymałem się idealnej diety bo szkoła mnie ogranicza . Jedyne co robiłem to coś cwiczylem w domu + 2x w tyg. treningi . Czekam na propozycje co robić w moim przypadku , czy zjechac z waga i smalcem czy zrobic mase a pozniej rzeźbe, dodam jeszcze , że nie chce być bóg wie jak wielki bo to by ograniczało moje możliwości na boisku . Proszę o pomoc i o wyrozumiałość bo jestem amatorem jesli chodzi o takie tematy .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Jeśli zdecydujesz się na redukcję to polecam tą stronę : KLIK


Zmieniony przez - Jahoo w dniu 2012-02-05 00:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Zrzuć kilka kg i weź się za masowanie, ale z głową.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
jakaś dieta , jaki trening ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zrób sobie FBW, dodaj aeroby, a co do diety to info znajdziesz w dziale ożywianie. W sumie bez zdjęcia trudno ocenić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8294
Dział ożywianie - porady od najlepszych nekromantów :D:D

Zmieniony przez - hubertiger w dniu 2012-01-27 22:33:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
tzn. trudno jest mi utrzymać dietę z racji takiej że nie jem wszystkich produktów , od urodzenia np. owoców . Staram się unikać jakichkolwiek słodyczy , fast doodów , napoi słodkich , piję tylko wodę i mimo idealnej diety jem albo próbuję jeść 5 posiłków . Jest to trudne ze względu na szkołę i dojazdy do niej co mnie ogranicza w sensie diety . Również mam pytanie czy trening ACT sprawdził by się ? Jak na razie ćwiczę , 3 razy w tygodniu , ćwicząc jednego dnia 2 partie mięśni np. w pon klatę i triceps , wykonując na partie mięśni po 4 ćw . 4 serie x 15 powtórzeń z optymalnym obciążeniem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ACT lepsze od splita na spalenie tkanki w sumie to nie trening siłowy jest od tego ale w tym przypadku bym brał ACT, ze względu na większa intensywnosć. Ale i tak wszystko zależeć będzie od odżywiania.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2012-02-02 20:57:53

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tragedii nie ma tylko jak zredukujesz to będziesz marnie wyglądał, zredukuj to do maja czerwca i rób masę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
wiesz ja nie chce być wielki , bo będzie mnie to ograniczało na boisku ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
o i pytanie czy ABS pomoże zrzucić oponę z brzucha i trochę uwydatnić mięśnie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o konsultację treningową

Następny temat

15 10 5

WHEY premium