SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmielony ryż

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bochnia SOG dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Mnie sie tez przydał ten temat,bo tez o tym pomyslałem,kazdy temat sie przdaje nawet najgłupsze,bo ludzie tu mogą wyjasnic poprostu ze np nie wolno tak jesc tego ryzu czy innych rzeczy na surowo,a założe sie ze nie jedna osoba na forum poprostu miksowała ryz lub płatki bo myslała ze to nie ma znaczenia,wszystko jest potrzebne POZDRO

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1912
20gr taniej chyba nie
kilo po 2.50 a a woreczkach 4* 100g po 2.20
i trzeba co chwile sprawdzać żeby nie wykipiało;D z tym zmieleniem mógłby być dobry pomysł tyle że pewnie ziarnka są za małe żeby to dokładnie zmieliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48199
wczoraj zmieliłem 100g ryżu i zjadłem z jogurtem. dajcie sobie spokój. wogóle nie wiem czy to strawiłem czy poszło do klopa. nie czułem sie najedzony. gotujcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
ciekawy temat niech może jakiś mod przeniesie do odżywiania i tam jakiś spec odpowie, ciekaw jestem czy taki ryż jest w ogóle strawny?
Mi sie podoba opcja zmniejszenia objętości posiłku. W sumie gdyby taki zmielony na miał ryż wymieszać z jogurcikiem to by powstało Vitargo a IG takiego ryżu myślę będzie niższe niż ugotowanego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co DUDEK nadal uważasz że temat jest głupi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
dla mnie ten temat jest bardzo dobry. Jesli chodzi o mnie to raczej to ze nie lubie ryzu takiego jak zawsze sie je, a jak go zmiele to przynajmniej nie bede musial sie tym smakiem dusic. Zreszta jak mozna mielic ryz to mozna mielic duzo innych rzeczy co mi zdecydowanie zycie ulatwi

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2905
to jak to wkoncu jest, mozna szamac surowy mielony ryz czy nie ?

Zmieniony przez - Stivenos w dniu 2008-01-20 23:37:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
...ze nie.

Byla o tym rozmowa w odzywianiu.
Skorzystajcie z wyszukiwarki.

Swoja droga to skad ludzie biora takie pomysly

Zmieniony przez - xeran w dniu 2008-01-23 00:52:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurs instruktora kulturystyki we wrocławiu

Następny temat

Nazwa

WHEY premium