SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmielony ryż

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
za niedlugo ktos wpadnie na pomysł żeby rybe surową wsadzic do miksera bo po co smażyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolejny? a poprzedni który był
i mysle ze temat nie jest głupi bo czegos takiego chyba jeszcze nie było, widziałem głupsze

Zmieniony przez - don hulio w dniu 2008-01-13 21:17:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48199
to nie tyle by pomagało zaoszczędzić na czasie gotowania, co na czasie jedzenia. bo niekiedy zjeść tą torebkę ryżu jest mi trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie o to mi chodzi ale niektórzy tego nie rozumieją
temat z rzeżuchą: normalne pytanie ale odpowiedzi nie uzyskałem
to samo to z buśkami
moja wina że pytam o rzeczy nietypowe o które nikt wczesniej nie pytał? co mam pisać? ułużcie mi diete i trening? albo jakie odżywki brać na początek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale co ty masz innego do roboty?

grac na komputerze?

ludzie pracuja po 12h godzin i potrafia wszystko pogodzic, a ty tu placzesz o 15 minut gotowania ryzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to teraz znowu wróciliśmy do ryżu?
dobra ja juz nic nie mówie bo nie ma sensu sie z modem kłócić bo tylko bana zarobie i w żadnym konkursie nic nie wygram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
Dudek dobrze ci tłumaczy ludzie pracują , uczą się i jakoś mają czas na przyrządzenie wszystkich posiłków, możesz ugotować ryż i go mieć nawet na trzy dni (dajesz do lodówki).Wszystko się da robi
ć tylko trzeba się do tego dobrze psychicznie nastawić.
Powodzenia stary nie wilozuj za dużo jak mówił mój były nauczyciel z wfu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 459 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7007
Ale co wy od tego chłopaka chcecie?? Przecież to w miarę normalne pytanie. Takie same jak ktoś pyta czy jakieś tam ćwiczenie może zastąpić innym. Niby robi to samo ale inaczej, tak samo jest z ryżem

------------------------------------------------------
Pozdrofka
http://www.sfd.pl/Siłka_by_Bochnia-t347406.html--Moja siłka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja jak nie mialem czasu zeby zjesc owsiane z twarogiem to mielilem to dodawalem wode i pilem bylo szybciej

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurs instruktora kulturystyki we wrocławiu

Następny temat

Nazwa

WHEY premium