SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana sylwetki - fotki str. 21-22/ Powered by Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Też polecam odżywkę z Optimum, mam double rich chocolate i extreme milk, mega smaczne

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
sorry za spam, ale miales w rozpisce placki by Koniu - mozesz podrzucic przepis bo szukam i nigdzie nie moge znalesc ;/

powodzenia w masowaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Serek wiejski + odzywka białkowa + jajka - i smażysz na patelni lekko posmarowanej masłem. Potem smarujesz je dżemem i masłem orzechowym. Zgodnie dzisiejszym zaleceniem Konia od dziś nie podaję ilości składników w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Piąteczek, zasłużony odpoczynek 20:00 -> wyro + książka -> 21:00 spać

2012-02-24

TRENING:
Generalnie wolne, ale z nudów zrobiłem sobie rozciąganie + serię burpee + serię

class="link" target="_blank">complex bear
z 30kg sztangą tak z ciekawości tego ćwiczenia + wyciskanie z klaty stojąc - 12 powtórzeń.

DIETA
śniadanie: : Pierś z kurczaka pokrojona w drobną kostkę ugotowana na parze + makaron + sos pomidorowy.
w pracy: : Pierś z kurczaka pokrojona w kostkę ugotowana na parze + ryż barwiony kurkumą + sałatka warzywna.
podwieczorek: odżywka białkowa 1 miarka (jako uzupełnienie niedoborów kury z poprzednich posiłków) + orzechy+ 2 łyżeczki masła orzechowego
kolacja: Twaróg półtłusty z jogurtem naturalnym, drobno posiekaną pietruszką, cebulą i ogórkiem kiszonym.

SUPLEMENTACJA
OMEGA 3 - 5 kaps - do 2 posiłku
BCAA 10g - przed „treningiem
Kreatyna 5g – rano i po „treningu”
Spalacz – 3 kaps po śniadaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9127
Artur, kreatynę bierzesz mono? To nie jest tak, że wtedy łapie się wodę? No chyba, że to mit, bo nie jestem w temacie od paru lat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Dziś sobota więc trening był wcześniej i wyszedł jakoś pokracznie, ale chciałem dać z siebie ciut więcej bo do kolejnego treningu 2 dni regeneracji. Wyciskanie sztangi z klatki siedząc niestety idzie dalej ch**owo.

2012-02-25

TRENING:
Przysiad ze sztangą [12/12/12/12]: 70/70/70/75
MC [12/12/12/10]: 75/75/80/85
Wyciskanie sztangi na ławce prostej [12/12/8/8/7]: 55/60/60/60/60
Wyciskanie sztangi z klatki siedząc [12/10/6/6/6]: 30/35/35/35/35
Wiosłowanie sztangą podchwytem [12/12/12/12/12]: 55/55/55/55/55
Wyciskanie francuskie sztangi w superserii z uginaniem ramion ze sztangą [15/10/10/10]: 35/40/40/40

DIETA
śniadanie: : Sałatka z tuńczyka w wodzie z ryżem białym (dla odmiany), papryką, cebulą, kukurydzą z puszki, ogórkiem kiszonym i jogurtem naturalnym, przyprawione do smaku.
Po treningu: Kasza gryczana + schab ze śliwką + ogórek kiszony, marchewka.

W planie jeszcze:

podwieczorek: orzechy
kolacja: SAŁATKA: Gotowana na parze pierś z kurczaka pokrojona w drobną kostkę, jajka gotowane na twardo + warzywa polane oliwą z oliwek z sosem sałatkowym.

SUPLEMENTACJA
OMEGA 3 - 5 kaps - do 2 posiłku
BCAA 10g - przed i po treningu
Kreatyna 5g – rano i po treningu
Spalacz – 3 kaps 2h po śniadaniu
Odżywka białkowa 2 porcje - po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Gregu
Artur, kreatynę bierzesz mono? To nie jest tak, że wtedy łapie się wodę? No chyba, że to mit, bo nie jestem w temacie od paru lat :)


Nie wiem co znaczy mono? Biorę wg zaleceń z tego artykułu: https://www.sfd.pl/KREATYNA__wszystko_chyba_-t181016.html Oczywiście pytałem Konia potwierdził, że tak jest OK.

Zatem biorę:
W dni treningowe rano przed śniadaniem + po treningu
W dni nietreningowe rano przed śniadaniem
W dni nietreningowe ale jak cokolwiek innego robię (nawet 10 pompek) to rano przed śniadaniem + po "treningu"

Czy łapie się wodę? Nie wiem, biorę od wtorku, póki co nie widzę efektów. Mam nadzieję, że po 3-4 tygodniach będę mógł się spodziewać pierwszych zauważalnych zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9127
Mono = monohydrat kreatyny czyli jej forma. Jak szef pozwolił to ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
mono to tak na prawdę jedyna kreatyna która działa zawsze, więc nie ma większego sensu brać nic innego, zwłaszcza na pierwszy raz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
No, jak widać jest OK

Dziś wolny dzień dużo mięcha mały cheat w postaci ciasta ale odpokutowany wizytą na basenie.

Noga praktycznie nie boli przy dotyku = niebawem powrót do biegania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś nie działa.

Następny temat

Dieta na masę do oceny 74 kg

WHEY premium