SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ziemniaki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4536 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263190
Swoją drogą mit złych ziemniaków dość mocno zakorzeniony, szczególnie wśród wielu kobiet


a ziemniaczki takie wartościowe i smaczne przecież

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nie powiedział prosto ze ziemniaki tuczą. Bo sama je jem. Jednak jem cześciej ryż niż ziemniaki. No ale kto co woli. Najlepiej sprawdzić na sobie. Kazdy organizm jest inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1515
z pozornie błahego pytania rozwinęła się ciekawa dyskusja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14924
To ze kazdy organizm jest inny to tez ostatnio mocno naduzywane okreslenie , zdrowy organizm badz co badz funkcjonuje bardzo podobnie i pewne rzeczy wynikajace z biochemii sie nie zmieniaja a to ze potrafimy sie adaptowac do zmian to inna inszosc,

Btw argumenty ze ryz jest lepszy bo ma nizszy ig oraz wiecej bialka sa nijakie bialko latwo mozna uzupelnic a co do ig to tyczy sie cukrzykow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Dietę należy urozmaicać zamieniając w niej różne źródła składników odżywczych. To będzie najbardziej istotne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
Tak sobie czytam, liczę kalorie, makroskładniki, myślę i powiem szczerze, że jakoś nie znajduję żadnych szczególnych wartości w ziemniakach, które rekomendowałby ich codzienne spożycie. W dodatku wydaje mi się, że gdyby ktoś chciał pokryć nimi zapotrzebowanie na węglowodany to raczej powinien się utuczyć. Ale osobiście lubię ziemniaki i oczywiście jestem otwarty na wszelkie zdroworozsądkowe argumenty, jeśli takowe należą tu do dobrych praktyk
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
http://potreningu.pl/articles/1766/piec-powodow-dla-ktorych-warto-jesc-ziemniaki- pierwsze z brzega
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Poczytaj więc więcej. Na potreningu.pl masz wiele artykułów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
Koniu151

Chyba się nie rozumiemy. Dla mnie te powody, a zwłaszcza trzeci to są bardziej za tym, żeby ograniczyć spożycie ziemniaków jako puste jedzenie. Osobiście dość ciężko jest mi zjeść 2500kcal dziennie, a przy ok. 3000 to odczuwam już pewien dyskomfort, bo muszę ciągle chodzić pełny. W takim przypadku po prostu nie widzę sensu, żeby jeść ziemniaki bez względu na to, jak bardzo są nieszkodliwe, bo to jest chyba ich główny atut, choć tylko pozorny, bo nie widzę także sensu, żeby na redukcji wypychać się ziemniakami, zamiast przegłodować trochę i nie rozpychać bardziej żołądka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
ale wiesz, że świat to nie tylko Ty i Twój rozepchany żołądek, a 7 miliardów innych ludzi, nie?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Low Carb - Dieta wprowadzająca do oceny.

Następny temat

Siłownia bez dokładnej diety

WHEY premium