SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zgubic fat,nie tracac miesa;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
napewno zwiekszy intensywnosc

ło matko, na jakiej zasadzie ? Że będzie dłużej małym ciężarem machał ? A jak dasz przerwy 1-2 min z powtórzeniami 6-8 i większym ciężarem to intensywność się nie zwiększy ?


15 powtorzen w serii to nie jest az tak duzo, bardziej beda to serie przygotowujace do duzego ciezaru na 5 powtorzen

a jak wnosisz kanape na wyższe piętro też się przygotowujesz do tego ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7357
czyli twoim zdaniem odrazu powinno sie wchodizc na max.obciazenie ?? wiec wnisokowac mozna po twojej wypowiedzi ze cala progresja jest do dupy ,odrazu max obciazenie..pozatym jest cos takiego jak wlokna czerwone i biale ktore reaguja na rozna ilosc powtorzen, trening holistyczny, zasady progresji

ONLY GOD CAN JUDGE ME!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale ja nie neguje zasad progresji, nie neguje tego. Tylko neguje fakt iż trening z ilością powtórzeń 15 nie jest najlepszym rozwiązaniem na redukcji. O wiele lepsze są treningi z większymi obciążeniami. Tak naprawde nie ma treningu na redukcje, poprostu takowego nie ma. Każdy trening będzie redukcyjny o ile będzie ujemny bilans kaloryczny.

lecz nalezy zaznaczyć to co napisałeś. zgubic fat,nie tracac miesa;) Jak będziesz ćwiczyć z 15 powtórzeniami tj mniejszym ciężarem to już organizm nie będzie miał kompletnie celu by utrzymywać swoją dotychczasową mase mięśniową i siłe, poprostu będzie ona z czasem proporcjonalnie maleć do ciężarów.



cos takiego jak wlokna czerwone i biale ktore reaguja na rozna ilosc powtorzen

serio ?


Jednak nie wiem co to ma do rzeczy, twoim celem jest gubić fat, nie tracąc mięsa. Czyli musisz wykonywać ciężkie ćwiczenia wielostawowe z dużym ciężarem, a ten duży ciężar nie będzie napewno przy 15 powtórzeniach, przy takiej ilości to możesz sobie budować wytrzymałość.



Oczywiście nie nalezy latać od bandy do bandy, bo okresowe wejście na większą ilość powtórzeń przyniesie napewno efekty bardziej dobre niż złe Każda zmiana treningu o ile jest okresowa będzie dobra.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2009-04-22 00:31:46

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7357
zgadza sie ze niema treningu na redukcje, a nawet powinno sie cwiczyc z mala il.powt. w serii. na redukcji zeby miesien czul sie potrzebny kiedy obetniemy kcla. Alez drugiej strony duzo powt. w seri zwiekszy w pewnym sensie wydatek energetyczny

ONLY GOD CAN JUDGE ME!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12954
O ile zwiekszy ten wydatek? O kalorycznosc kromki chleba? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2573
rob jak chcesz ale redukcja to dieta + aero/interwaly, a trening z duzymi ciezarami glownie po to zeby chronic miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale redukcja to dieta + aero/interwaly

to już wogóle mit mitów

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suwnica a przysiad

Następny temat

masa, rzezba i redukcja w jednym :)

WHEY premium