SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestaw na mase do 800 plnow:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
dobrze wiec nad planem sie jeszcze zastanowie,moze wroce do 4dniowego.To co myslicie o tej diecie ?potem wprowadze poprawki niej.i Czekam juz na opisnie dotyczae zestawu supli.Mono to za malo bedzie jak dla mnie,chce sprawic sobie naprawde dobry zestaw wiec po3ebuje opinii na ten temat.Czekam wiec na opinie.Na ten cykl przeznaczam do 800 zlotych. Sporo czytalem o horse pwer'ze i xpandzie,do tego jakies bialko wysoko%owe z 80 % i wegle z witaminami.No nie mam pojecia napiszcie cos ciekawego .Wprowadzcie (jezeli mozecie)poprawki do diety i treningu) Pozdrawiam.

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
no nie wiem czy wogole jest ktos natym forum;/Caly dzien czekalem na jakis ciekawy zestaw.Niestety widze ze gdzie indziej bede musial poszukac zestawu :/

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
przeciez Ci napisano..

nic ine kupuj.. bo na razie nic Ci suple nie adza.. zaczynasz przygode z silka wiec nie ma najmniejszego sensu rzucac sie na drogie rzeczy

pozdro

ps chcesz to Ci rozpisze zestaw za 800zl ale po co ?

jak juz to kup bialko albo gainera i to wszystko

a jak chcesz sie pozbyc tych 800zl to kup sobie x-p, hp, nakup glutaminy bcaa ale po co ?


Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2008-02-20 08:10:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
Luk122 moj staz na silowni to ponad 2 lata,ale z przerwami.Otstatnio trenowalem pol roku temu,wiec jak nic nie potrzeba i nie da?hee...no nikt nie rozpisal.Zrobilem plan reningowy,diete i potrzebuje supli .Wiadomo,piewszy miesiac bede jechal na "sucho"ale potem potrzebuje juz dobrych supli.Mozesz dokladnie rozpisac te suple?;> z jakich firm bo jak wczesniej napisalem"nie mam stycznosci z Pl suplami od 2 lat".Wielkie dzieki.Pozdrawiam

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3455
uff, morderczy trening! ale chyba warto trochę takim pojechać i zobaczyć jak się puchnie. ile ty czasu spędzasz na siłce? 2h ci starczy?
moim zdanie nie ma co rezygnować z takiego ciężkiego treningu. jak masz czas i siłę to pociągnij tak z miesiąc-dwa, ale potem przydałoby się trochę odpocząć.

suple to kasa w błoto, ale to moje zdanie. Zrób porządny cykl +500kalori na tuńczyku, twarogu i owsie, a zobaczysz co się będzie działo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
marslaw 2h czasem wicej:) widisz przez prace ciezko bedzie mi dobrze jesc,ale bede sie staral,jednak widzisz przekonany jestem ku odzywkom;)pozdrawiam ,dzieki z tym tuncziem sogacz;)czekam dalej na konkret zestaw,moze byc do 1000 plnow jak za malo 800..

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
po pol roku przerwy dieta i odczekaj az sie na dobre rozkrecisz i zapodaj mono albo jablko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
Luk122 wiem ze najpierw 3eba pocwiczyc ,by zaczac cos brac po przerwie.Zamierzam 1-2 miesiace na sucho podjechac,ale potem bede potrzebowal juz supli o ktore sie pytam juz ktorys dzien!!!!!!!!!!!!!Czy jest ktos na tym forum co by moglby zasugerowac dobry zestaw na mase??????Chcialbym juz zamowic,bo zanim dojda do ANglii mina 2 tygle.Pozdrawiam i mam nadzieje ze w koncu ktos poda cos ciekawego,bo juz tracic zaczynam nadzieje....Pzdr

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
napisz co chcesz uslyszec a ja Ci powtorze z dopiskiem ze doskonaly wybor

ostatni raz Ci pisze..

Pierwszy cykl to monohydrat kreaytny !!

warto kupic witaminy i zma.

dopinasz diete i dokupujesz czego Ci trzeba.. masz kase, diete chcesz poszalec kup jakies aminokwasy czy co tam Ci POTZREBA !! nikt nie jest alfa i omega zeby wiedziec ze tzreba Ci aminow

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Przemzi - nie wiem czy jednarozowo masz na wydanie ta kase czy na dłuzszy okres, dobrze byłoby moim zdaniem dopracowywać wszystko co może pomóc w jak najszybszym powrocie do dawnej formy a także potem w dalszym rozwoju.
od odżywiania, poprzez treinng do supli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie (Altered State™ i inne)

Następny temat

Prosze o porady co moglbym kupic na pierwszy raz

WHEY premium