SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrowe tluszcze?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
Jesli ktos mogłby mi pogrópowac ktore tluszcze sa najzdrowsze, za odp sogi.
Olej: arachidowy, kukurydziany, z pestek winogron, lniany, ryzowy, rzepakowy, sojowy, zbozowy, slonecznikowy, oliwa z oliwek?
pytam dlatego ze kazdy poleca tylko oliwe lub olej lniany.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1288
nasycone to najłatwiej jest uzupełnić poprzez masło, śmietanę, czy olej kokosowy
jeśli chodzi o tłuste mięso wieprzowe to one jednak zawiera zdecydowanie więcej jednonienasyconych niż nasyconych

All the good things for those who wait

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Tylko lniany i oliwe dlatego, ze z lnianego organizm potrafi uzyska pewne ilosci "omega3" a oliwa z oliwe to tluszcz jednonienasycony, ktorego ciezko znalezc w innych produktach. Reszta wymienionych przez Ciebie produktow nie ma juz takich wlasciwosci lub ma roznego rodzaju wady jak duza iloc omega6, cena, rafinacja itp.

Zmieniony przez - domer w dniu 2007-08-13 10:07:19

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1288
Zgadzam się z Domerem.
Z tych, które wymieniłeś najlepsza jest oliwa z oliwek i olej lniany. Tylko pamiętaj, że oliwa musi być extra vergine, a olej lniany zimnotłoczony nierafinowany.

All the good things for those who wait

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tran jeszcze jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
ALe tez w odpowiednij ilosciach.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
ok dzieki, sogi lecą a olej ryzowy? bo ostatnio bardzo mi posmakował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja bym sobie darował

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3114
To Ja się jeszcze wtrące z takim pytankiem. Czym najlepiej uzupełnić braki w tłuszczach nasyconych i wielo-nienasyconych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Nasycone - nabial, wieprzowina. Wielonienasycone - roznego rodzaju nasiona, orzechy, pestki itp.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3114
Więc jeśli w diecie brakuje tych pierwszych twarożek półtłusty wymienić na pełno tłusty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak PuniYa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zrobic diete 1600kcal

Następny temat

dieta na mase do oceny

WHEY premium