SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrowe odzywanie + aeroby = spalenia tłuszczu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Wklej kolego, swoj jadlospis, a sie zobaczy.
Napewno duzo winy jest po stronie kiepskiego odzywiania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
ojjj kurczę faktycznie się przy 1 poście pomyliłem :P heheh 196 cm heheh dobre :P
Ok podaje o co tak min jem, ale nie chciałbym stosować diet... Nie mam czasu na diety i nie chce strać przy garach... są takie dni że jestem w domu tylko 3 godziny i przychodzę ok. 19-20 wieczorem...
Więc tak.
1. ciemna bułka (już wiem że trzeba zamienić pieczywo na pełnoziarniste razowe), biały serek pomidor, ogórek, papryka, bazylia do smaczku :P no i gorzka herbata z cytryną.
2. Jakiś owoc
3. gotowana piers z krczaka, i brązowy ryż z jakąś sałatką/sorówką
4. sałatka owocowa (tak ja dzisiaj :P)
5.
6.
7. kanapki tak jak w 1 posiłku
5,6, to już trochę nie wiem...
Jak chcecie mi coś napisać to nie chce żadnych odnośników, raz próbowałem ułożyć dietę te całe wyliczane ile jest btw w każdym posiłku było straszne denerwujące i do tego każde ważenie co do g. żeby się wszystko zgadzało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Poza tym zdrowe odżywianie = zbilansowane odżywianie = sposób odżywiania = dieta

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
co rozumieć przez zdrowe odżywianie? Warzywka owoce?? bo zdrowe odżywianie to dość obszerne pojęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Czytaj posty podwieszone do upadlego, bo cos nie wchodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
zdrowe odżywianie = zbilansowane odżywianie

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
ale właśnie, czy można wprowadzić te zbilansowanie odżywianie do posiłków nie stosując diety??, bo naprawdę jakoś nie widzi mi się liczenia wszystkich kalorii, białek,tłuszczów i węglowodanów...
Tak mi się wydaję że 16 lat to nie jest dobry wiek na prowadzanie diet, bo mogą zaburzyć dojrzewanie (?), u mnie i tak to dość wolno zachodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Dieta jedynie może pomóc... będziesz dostarczał wszystkie niezbędne Twojemu organizmowi do dojrzewania i rośnięcia składniki... zresztą pojęcie dieta nie oznacza jego ograniczenia, ale zbilansowanie. Może właśnie powinieneś jeść więcej lub inaczej żeby szybciej dojrzewać, bo jesz jakiś syf i Twój organizm nie ma składników potrzebnych do rozwoju...

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
Ok. to co proponujesz aby nie jadł syfu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Gwarancja w miare zdrowego odzywiania, to spozywanie w w wiekszosci weglowodanow zlozonych, duzej ilosci warzyw, umiarkowanej owocow i nie przetwozonych bialek.
Uzywasz dziennika zywieniowego
wyliczaz zapotrzebowanie, dobierasz zdrowe produkty i starsz sie jesc z godnie ztym
Chyba, juz prosciej nie mozna ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym zastąpic kurczaka?

Następny temat

trening nóg

WHEY premium