SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdrowe odżywanie + przybranie na masie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Cześć. Od ponad miesiąca robię ABS, aktualnie level 2 i myślę o wyrobienu sobie 6-paka, dodatkowo robię chest workout z yt. Zaczynam się także przygotowywać do maratonu (bieg na 42km). Nie chodzę na siłownie. Mam 22 lata mam 187 cm wzrostu i ważę 67 kg od kilku lat (co najmniej 6). Wcześniej jadałem fast foody, chipsy i inne, waga się nie zmieniała. Mam niedowagę i planuje jakoś podbić trochę kilo tak żeby ważyć z ~72 kg?

Szukam jakiś porad, jak się odżywiać, znalazłem taki temat o diecie, https://www.sfd.pl/-t527693.html ale to dieta dla tych co trenują na siłce, nie wiem czy mogę z tego korzystać :) Liczę na jakieś porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5990
Oczywiscie ze mozesz z tego korzystac, musisz tylko obliczyc twoje zapotrzebowanie dziennie i dodaj 200-300kcal.

Take What You Can, Give Nothing Back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oliwa w tabletkach

Następny temat

Czy dobrze robię ....?

WHEY premium