SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaproponujcie cyklik na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Kazdy produkt ma swoich zwolennikow - procz cceny decyduja rozne aspekty np. smak, konzystencja, sklad itp. Duze ma znacznie autosugestia a jak sie bierze cos i sie w to wierzy przyrosty sam przyjda, wiem z doswiadczenia

Zmieniony przez - Goral w dniu 2004-05-03 16:13:28

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no cóż ale magia działa do pewnego stopnia i tylko w małym zakresie jest uzasadniona, jeżeli wogóle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Tez racja. Wielu klientow jest niereformowalnych tzn. jak sie upra na cos to zeby sie palilo walilo i tak im nie przetlumaczysz ze cos jest lepsze, duze znaczenia ma tez plotka i krazace mity one sa najlepsze! hehe napewno pare znasz z wlasnego doswiadczenia...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wiwem o tym doskonale i dlatego piszę w takim tonie, ale czasem jest tak, że ręce opadają i nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, no ale siła "plotek" jest przeogromna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i znowu yakuza nic nie wie a pisze he niesłuchajcie go
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzeźba

Następny temat

jakie białko wybrac???

WHEY premium