SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyklik na pazdziernik kilka pytan.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6032
Czesc,
Planuje od pazdziernika wrcocic do trenowania obecnie mam miesieczna przerwe prawie regeneracyjna , w wakacje robilem wycinke.

Waze 89 kg staz 2 lata w zyciu jadlem cellpumpa z mono i to w zasadzie tyle i raz noz ale to raczej byl niewypal . Dieta jest fundusze to cos kolo 300 pln na "sprzet" i ze 200 na braki w diecie , ktora trzymama ale bialko z ostrowii zawsze sie przyda .
Chce pojechac 1.5 miecha na ajkichcs 2 mocnych i dobrych stakach typowo masowo a potem tak samo na jakims dobrym bezkreatynowym no busterze , tu jest problem kompletnie sie eni znam na tych wynalazkach a opinie na temat hp,xp,stormow i innych szokow sa sprzeczne na tym forum .
Pomoze ktos?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Opinie na temat danego produktu zawsze będą sprzeczne-wiadomo-na jednego działa na drugiego niestety nie:/ Jeżeli nie zakupisz danego produktu nie będziesz wiedział czy na ciebie podziała.
Przechodząc do twojego pytania kupiłbym nano-vapor/green magnitude+creapure.
Nie widze sensu kupowania 2 stackow kreatynowych odczucia będą te same i efekty również.
Co do cyklu bezkreatynowego wybrałbym White flood-zbiera dobre opinie na forum.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...żeby uderzyć w sposób bardziej kompleksowy to ja przychylając sie do powyższego zamiast nano dałbym shotguna.

po cyklu natomiast purple wraath, albo połaczenie pw i wsspomanianego wf

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-09-12 20:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6032
shota z czyms l;aczyc? znaczy mono czy samego jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie samego- jest on "przedtreningowcem".

nawiązalem do wypowiedzi powyższej, green magn/creapure były tam wymieniane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6032
a co jezeli chopci o wf bo jest za drogi , mozesz polecic cos dobrego jednak troszke tanszego i najlepiej cos zczym nie ma problemow w stylu "stary sklad klepal nowy juz nie " ... ?

czy chodzi o to green magnitude https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html?

generalnie mysle kupic tak

TREC Creapure + ALA + B1 500g
Controlled Labs - Green MAGnitude - 835 g

plus ostrowie no i jeszczena ten booster czekam bo nie urientuje sie w tym temacie zupelnie


Zmieniony przez - nYcHxC w dniu 2008-09-12 21:57:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wlaściwie gm starczy ci na cykl, nie wiem juz teraz czy chcesz brac jeszce coś jako pobudzasz przed treningiem?
po cyklu?

napisz zresztą ile możesz przeznaczyc $ to wtedy bedzie latwiej, nio i określ jednak bardziej jednoznacznie swoje priorytety w powiązaniu z ta kwestią wlaśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6032
mam 500 pln to przeznaczenia
chce kupic dobry stack przed treningowy ( nie buster) i mono
poleciec na tym miessiac lub poltorej. Nastepnie zastosowac jakis nooboster bez kreatyny .
Trening typowo masowy jak i dieta , w koszta musze wliczyc bialko wpc ostrowia bo mam braki w diecie a wiecej jescnie dam rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no to mono i... ze stakow nadających sie z powodzeniem przed treningiem i jednocześnie nie zawężających niejako dzialania do samego pobudzenia itp.- jest tego dużo, massacra, KO, hp, shock, nano vapor, shotgun, no-xplode, ale ten ostatni, przedostatni ma dośc mało kreatyny.

boostery bez kreatyny- wlaściwie wspomniany xplode, szereg innych takich jak purplee wrath, body octane, withe flood itd.

trudno mi wybierac ci coś juz definitywnie, chyba, że sam tego zapragniesz.

a jeżeli chodzi o bialko to juz chyba ostrowia nie wychodzi tak dobrze w porównaniu nawet z b. dobrymi bialkami [cenowo] może więc warto byłoby sie zastanowoć nad innym- tym bardziej,że tu i owdzie da sie natknąć na ciekawe promocje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6032
green magnitude sie wiec nie nadaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nadaje

jest dobry i wydajny

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRANADOL + STAK2 + NO XPLODE ??????????????????????

Następny temat

Czy można??

WHEY premium