SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zamiennik jajek- pierś na śniadanie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 109 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 505
Witam,

niedawno zacząłem masę, jednak zauważyłem, że mam gazy i biegunkę od dużej ilości płatków owsianych i jajek.

Czy mogę je zastąpić tak jak to już zmieniłem w mojej dietce?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 109 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 505
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1637
A czemu nie ? Tylko moim zdaniem polaczenie owsianki z kurczakiem to jeszcze gorsze combo, a do tego trzeba wiecej czasu rano poswiecic. Ale mozesz dac mniej platkow a uzupelnic wegle np rodzynkami, do tego bedzie lepsze w smaku, lub mozesz dodac troche twarogu lub serka wiejskiego do platkow i jajek i zrobic sobie omleta na sniadanie co ejst moim zdaniem najlepsza opcja, bo dostarczysz w zrowonowazony sposob makro, robi sie szybko i jak smakuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
możesz całkiem zrezygnować z płatków owsianych, zamień je na kasze albo chleb wieloziarnisty/orkiszowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - DO OCENY.

Następny temat

Reverse diet i ochota na słodycze

WHEY premium