SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zalanie rynku amerykańskimi odżywkami -> co na to Polska ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43081
Wiadomo dolar spadł, spadły ceny odżywek.
Animale spadły o 2/3 ceny. To samo shock i storm, kreatyna creapure z Universala 1000g można dostać po śmiesznej cenie około 80zł gdzie najtańsza kreatyna dostępna w Polsce kosztowała 31zł z Vitalmaxa. Stacki kreatynowe po śmiesznych cenach np: no- shotgun po około 100zł. Co na to Polskie firmy przecież nie opłaca sie kupować jakichś białek olimpu jak można kupić SYNTRAX Matrix 5.0 2270g za 125zł a np system protein 2kg za 150zł

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
Polska ekonomia się pogubiła złoty się umacnia,a produkty nie tanieją,ciekawe...Ten przykład z suplementami pokazuje w takim razie po co nam polska produkcja skoro taniej można kupić dany artykuł za granicą.

w niemczech o wiele taniej kupisz polskie materiay budowlane niz u nas . w zeszlym roku za jedna zlotowke kuples trzy bulki teraz tylko dwie .za godzine pracy stac cie na dwa litry ropy. zyjemy w kraju paradoksow i raczej za szybko to sie nie zmieni .cieszmy sie ze przynajmniej amerykanskich supli mozemy sprobowac za rozsadne pieniadze wkoncu ...

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jak widac, narazie reakcji Polskiej strony rynkowej nie ma
moze w najblizszym czasie tez zaczna "ciac" po kosztach.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
Tak ale radze przeczytać jakie są zawartości białka w tych amerykańskich "superodżywkach"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Pahu1 co sugerujesz?Jak patrzysz na gainer to logiczne,że będzie mniej białka niż w Ostrowii.W moim Matrixie jest na 100g jakieś 75g białka,to źle?Xwrite ma rację trzeba korzystać póki się da.Flexa ostatnio kupiłem za 70zł,a za Glucosaminę z Treca,która się nie umywa musiałbym dać ponad 50zł.Tak samo z gainerami Mass XXL za 4,8kg 149zł,a Mutant Mass za 6,8 kg 170zł i tak samo z Treca się nie umywa do tego produktu,przykłady można mnożyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
może mu chodzi o pewne 'amerykańskie' biała, które swego czasu w testach wypadły lipnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
Tak miałem na myśli głównie białka do do suplementów typu animal nie mam żadnych zastrzeżeń ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43081
wiadomo ze te słabe białka tak wypadły wystarczy popatrzeć na polskie słabe które tak samo wypadły

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
o ile sie nie myle bialka ktore tak slabo wypadly to byly z fimy sports one. Ponoc tam bylo jakies kantowanie ze za malo bialka w porownaniu do etykiety itd.. w kazdym razie ja slyszalem pogloski ze jezeli chodzi o sports one to sypia tam rozne rzeczy o ktorych nie wiemy...

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
No to to już jest problem osób,które nie mają pojęcia o odżywkach i są skłonni zakupić to co ma fajne,błyszczące opakowanieChyba ktoś kto ma trochę pojęcie o tym sporcie i odżywkach nie kupuje odżywki białkowej co ma 30g białka na 100g produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
hahah najlepiej kupic serwatke z rolmlecza

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Coś Ty Zorek nie znasz się

BIAŁKO SERWATKA-SUPER EFEKTY-Formuła 1-NOWOŚĆ!

http://allegro.pl/item406682334_bialko_serwatka_super_efekty_formula_1_nowosc_.html

..to jest dopiero power,przyznam się skusiło mnie opakowanie hahaha

Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-08-03 15:46:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko ,Kreatyna i Nova Vapor ?

Następny temat

mieszanka przed/po treningu

WHEY premium