SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co powiecie na to???? zależy mi na rozwoju ogólnym;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
co powiecie na to???? zależy mi na rozwoju ogólnym;) jak można przyjmować te suplementy?

CREATINE MONOHYDRATE - 300 tabletek (Olimp)
Serwatka Białkowa 80 - 2kg (Hi Tec NUTRITION)
Perfect L-GLUTAMNE - 0,5kg (Nature's Best)
DEXTRO JUICE & Taurine - 1kg (Olimp)
L-CARNITINE plus Green Tea - 60 tabletek
Witaminy Daily Formula - 30 tabletek

COOL-ECKA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949


Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
flex to forum o odżywkach to jak najbardziej owe pytanie może być. a jeśli się mylę to gdzie mogę zamieścić owy artykuł?

COOL-ECKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie chodzi o to, ze pomyliles dzialy, tylko, ze jestes malo samodzielny

jest regulamin dzialu, jest tam ankieta, jest tez wyszukiwarka - i mozna poszukac sobie odpowiedzi na swoje pytania. To forum, zwlaszcza ten dzial - jest przeladowany powielanymi pytaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
aha to rozumiem. to powiedzcie czy taki system jest dobry? po otrzymaniu kilku odpowiedzi usune temat bądz zgłosze nadużycie;D

creatine 4 tabs 1250. rano i po treningu od razu. w dni nie treningowe 4 z rana. Serwatka białkowa jako uzupełnienie białka do posiłków. L - carnityne 2 tab. przed treningiem. witaminy 1 tab. rano ze śniadaniem. a l- glutamine. to może 5g rano/ 5g przed treningiem i 5g przed snem. tylko pomóżcie mi jak przyjmować daxtrose do kreatyny po mam jej tylko 1 kg. moge raz brać po treningu dextrose a rano pić do tego wodę z cukrem? jeśli tak to na szklankę wody do 5 g creatyny ile potrzeba łyżeczek cukru??? I ogólnie to by było okej?

COOL-ECKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
dextroze najlepiej wywal ,będziesz miał po problemie
wody z cukrem też pić nie musisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
ale już to wszystko mam to żal wyrzucać;D ale chodzi mi o to aby było lepsze wchłanianie creatyny. po to jest ponoć dextro a jak nie ma to trzeba użyć cukrów tylko nie wiem czy zwykły cukier będzie okej...

COOL-ECKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
tauryna o wiele lepsza.

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
tylko już nie mam kasy aby coś zmieniać a te dextro jest z dodatkiem tauryny. jeśli bym przestrzegał dobrego treningu, 8 godzin snu i dieta by była ok. to jakiech rezultatów mniej wiecej mogę się spodziewać na masie i ławce z tymi suplementami? w serii robię od 5-6 powt i 3 z pomocą kolegi.

COOL-ECKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
jak już tak chcesz bardzo to stosuje dextro tylko po treningu
co do rezultatów po cyklu, to teraz po suplach będziesz robił w serii 5-6 powt i 4 z pomocą kolegi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANETA FLORCZYK W SPORT EXPERTS ZAPRASZAMY !!!!

Następny temat

Odzywka bialkowa takze po bieganiu?

WHEY premium