SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xp + nitro <-- kilka pytań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3344

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Witam. Niedługo chce zacząc cykl:

Nitrobolon 2 700gr
Xpand 925gr
i jako dodatek Mass XXL 4,8kg

Moim celem jest masa.

Czytałem ze to dobre połączenie (xp + nitro) tylko w kazdym podają inne dawkowanie. Nie wiem jak by było najlepiej ale najwięcej było takich odp:
"na czczo nitro 15gr po treningu 18,5 xp w dni treningowe a w nie treningowe nitro rano a xp po południu". Z takim dawkowaniem wyjdzie mi ok 50 dni cyklu czyli ok. Czy takie dawkowanie jest dobre?? I jeszcze mam jedno pytanie: Czy zwiększyc intensywność treningów jak będe to brał czy zostac przy normalnym średnio intensywnym treningu??

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2007-01-18 14:22:18

Podaj że piwo mie!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Mozesz brac rano i po treningu, mozesz rano i przed.
Jak tobie lepiej.
Zostan na tej samej intensywnosci, sproboj robic wszystko bardzo dobrze technicznie, wyczujesz organizm to mozesz dowalic do pieca. Nie zapominaj o regeneracji.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1565
podaj swoj wiek wage itp a nie tak pytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
slawle:
regeneracje juz rozpoczełem suple są w drodze a z tym dawkowaniem to chyba jednak bede brałrano i po treniu. thx za odp
sog

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Wiesz osobiscie bral bym rano i przed trenem, dlatego ze wykorzystal bym wszystkie dodatki poprawiajace komfort treningu tzn. pompa, troche wiecej koncentracji, pobudzenia. Twoj stuff twoja sprawa.
zdr.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Jeszcze przemyśle sprawe

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
mozesz zwiekszyc intesywnosc ale bez przesady rob 12 seri na duze gropy i na male 9-10

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Dokladnie, kreatyna to nie SSA
mozna sie zaje..c na smierc.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Bierz rano i przed treningiem. Rob taki trening jak wczesniej a jak bedziesz czul, ze mozesz robic wieskzym ciezarem to dokladaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
OK. Thx za pomoc

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
A! i mam jeszcze kretke mono ok 200-250g z poprzedniego cyklu. Czy jest sens ją wkręcac do tego cyklu?? jeśli tak to w które miejsce?

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2007-01-18 20:49:38

Podaj że piwo mie!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

VITALMAX Whey Pro Gainer

Następny temat

Pytanie Zakupiłem creatine mega caps 1250

WHEY premium