SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost, cel 195

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
Witam.
Mam 14 lat, 80 kg wagi i 175cm wzrost.
Tata 188cm, mama 171cm.
Chciałbym w przyszłości mieć docelowo 195cm wzrostu, ale teraz można powiedzieć że zatrzymałem się ze wzrostem, koledzy których rodzice mają po 170cm mają po 180-185cm wzrostu, a ja jakoś zostałem.
Najprawdopodobniej różnica z dojrzewaniem.
Ile wy macie wzrostu i ile wasi rodzice?
Czy jest możliwe abym osiągnął taki wzrost...
Czy to zwisanie na drążku coś dają??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
Można tylko gdybać czy będziesz miał te 195 czy mniej

masz jeszcze dużo czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Z czystej ciekawosci - do czego Ci tak duzy wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Każdy organizm jest inny, mężczyźni rosną do 21 roku zycia więc daj sobie spokój z rzeczami na które nie masz wpływu Pewnie jeszcze urośniesz ale ile to nikt nie wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
Żeby inni musieli się na mnie patrzeć do góry a ja na nich na dół.
Jak jesteś duży [przypakowany w tym przypadku] to się lepiej czujesz niż jakaś szkapa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
adamo19666


hmm...
a bierzesz pod uwage,ze takiemu koszykarzowi bedzie bardzo ciezko zbudowac na tyle masy,aby jego sylwetka byla proporcjonalna-nie mowiac juz o wrazeniu,ktore niby ma osiagnac.

no chyba,ze juz apteke odwiedziles i zapasy porobiles?

...a swoja droga z takim "problemem" i z takim podejsciem-wizyta u psychologa by sie przydala.

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2011-10-14 19:22:03

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Spokojnie , masz jeszcze bardzo dużo czasu na to żeby urosnąć. Z tego co wiem to wzrost jest ściśle związany z genetyką , lecz podobno istnieją ćwiczenia rozciągające. Ja Polecam chodzenie na basen,i kupienie sobie w aptece wapniu koszt ok 20 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
jaka apteka po***ało???
Niech natura robi swoje, ew ćwiczenia.
żadne chormony, bez przesady panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
ja bym se na twoim miejscu dał spokój z tym zwisaniem na drążku, ja zwisałem po 20 minut dziennie ( z przerwami oczywiście ) i tylko przedramię mi urosło nic wiecęj. Lepiej na basen się zapisz. I siłownie se odpuść jeśli masz zamiar usrosnąć chyba ze masz zamiar gryf sam wycisakać to ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
adamo19666

przeczytales UWAZNIE moj post?


fifi93

"I siłownie se odpuść jeśli masz zamiar usrosnąć chyba ze masz zamiar gryf sam wycisakać to ok."

nie powielaj blednych stereotypow.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
No dobra, ale i tak bym se odpuścił w wieku 14 lat.
Ale to tylko moje zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa i siła

Następny temat

Trening i poszerzanie się ;]

WHEY premium