SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

wąski pas

  • Skubik / blog / redukcja, masa mięśniowa

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] stopni 3x8-10 butterfly 3x8-10 +brzuch grzbiet unoszenie tułowia na maszynie 4x10 opuszczanie wyciągu górnego do klatki podchwyt 3x8-10 przyciąganie drążka wyciągu górnego wąski uchwyt 3x8-10 kajak na krótkim drążku nachwyt 3x8-10 przyciąganie drążka wyciągu górnego szeroko do karku 3x8-10 +biceps barki wyciskanie sztangi na suwnicy 3x8-10 [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 4566 Data: 2007-05-24 23:11:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Który pas

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Siema, zastanawiam się który pas wybrać, a mianowicie myślę nad tymi: http://www.dso.pl/mad-max-pas-nylonowy-simply-the-best-p-660.html http://www.dso.pl/trec-pas-materialowy-waski-p-2079.html http://www.dso.pl/trec-pas-materialowy-szeroki-p-2080.html Co do tych z Treca to co to za różnica między szerokim a wąskim, i który z nich lepszy? ;)

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1057 Data: 2010-12-17 18:22:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BŁAGAM POMOCY!! Dieta i trening na mase do oceny!!!!

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Biceps: 32,5 cm Przedramiona: 28,5 cm Pas: 92 cm (dużo tłuszczu) Łydka 39,5 cm Biodra: 87cm Udo: 52cm Klatka: 96,5cm Barki: 43,5cm Wiek: 19 lat Jestem bardzo ale to bardzo wąski w barkach, jednakże mam całkiem dobrze rozbudowane nogi (gram na perkusji, to chyba od tego :D ) Chce zacząć poważną przygodę z siłownią na ładnych pare lat! Zależy mi [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1242 Data: 2014-01-05 15:41:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny [88kg]

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 5. Face pull 10/10/10/10 progresja ciężaru. Triceps: 1.Uginanie ramion siedząc jednorącz z zza głowy hantlami 12/10/8/6 progresja ciężaru. 2. Wyciskanie sztangi wąski chwyt ławka plaska 12/10/8/6 progresja ciężaru. 3. Wyprost ramion drążek prosty podchwyt 12/10/8/6 progresja ciężaru. PIĄTEK PLECY + BRZUCH Plecy: 1. Podciąganie na [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 4839 Data: 2022-12-09 10:29:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]MrBlue Wielki powrót

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] nie ma za dużo kcal.. ale jakoś się żyje (aktualnie jak wszedłem na lc lepsze samopoczucie tylko niesamowita płaskość..) Trening - Ściąganie z góry do klatki podchwytem, wąskim podchwytem) 4s 15, 12, 10, 10+ dwukrotny drop set - Ściąganie drązka bardzo szerokim chwytem do klatki 4s 12p - 3-0- 1-1 - Wiosłowanie sztangą do brzucha w opadzie [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 6079 Data: 2016-06-16 17:46:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] nazywa) 3 serie Plecy-> Ściąganie drąga z wyciągu za głowę 4 serie Ściąganie uchwytu siedząc wzdłuż nóg 3 serie Triceps-> Pompki na ławkach z obciążeniem 4 serie Uchwyt wąski na bramce, 3 serie Brzuch-> 4 ćwiczenia po 30 spięć WTOREK: godzina 14.20 10 minut rozgrzewki Barki-> Wyciskanie hantli nad głowę 4 serie "Butterfly" do "tyłu" 3 serie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 756 Data: 2014-03-19 21:14:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Buli - Zmiana podejścia - IIFYM !

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    Witam, postanowiłem założyć tutaj swój dziennik treningowy. Nie bede za bardzo sie rozpisywał, postaram sie o konktrety. Więc aktualnie wracam po 4tygodniowej przerwie (zabieg) i powoli biore sie za ciężary. Najważniejsze : Dlaczego tutaj? W 2014 udało mi sie dojść do dobrej formy, lecz coś( w prywatnym życiu) poszło nie tak i pękłem. W 2015 [...]

    Odpowiedzi: 63 Ilość wyświetleń: 7693 Data: 2016-03-25 12:22:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] W PODPORZE: 3x20 SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ:3x20 SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO:3x20 Sobota: Grzebiet+Triceps+brzuch Grzebiet: PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 10-8-6 (wąski chwyt) PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM: 10-8-6 wiosłowanie sztangielką 10-8-6 Triceps: PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC:10-8-6 WYCISKANIE W [...]

    Odpowiedzi: 303 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-11-21 15:36:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zmiana trenignu

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] Węgla Trening typowo siłowo masowy: 1. Klatka 1)Prosta 4x10 2)Skos góra 3x10 3)Super seria Maszyna3x15 + Rozpiętki 3x15 4)Rozpiętki bramka 3x10 2.Biceps Triceps 1)Łwaka wąski chwyt 3x10 2)Wyciąg Wąski chwyt trójkąt 3x10 3)Super Seria łapki nad chwytem 3x10 + 3x10 podchwytem 4)Pompki 1)Hantle 4x10 2)21stki jedynki 3x 3)Brama ściąganie linek [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3776 Data: 2012-07-20 12:05:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Heronim / Redukcja - Powoli do przodu str. 8

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Unoszenie hantli w górę z opadu tułowia 12<10<8 z dropem do 20 powtórzeń Szrugsy 12<10<8 z dropem do 20 powtórzeń Wtorek – triceps + biceps + brzuch Wyciskanie sztangi wąskim chwytem 12<10<8 Francuskie wyciskanie hantla jednorącz siedząc 12<10<8 Pompki w podporze tyłem 3x max Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 12<10<8 Uginanie [...]

    Odpowiedzi: 73 Ilość wyświetleń: 10117 Data: 2013-03-17 00:56:03 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Siema, moze ktos mnie jeszcze pamieta - prowadzilem tu 2 dzienniki Przypomne pewne wymiary, wyniki itp. wiek: 23 lata waga: ~75kg wzrost: ~173cm klatka na luzie: 103cm lapa: ~36cm przedlapa: ~30cm pas: ~81cm biodra: 97cm udo: 61cm (mierzone tuz przy dupie) maxy z zawodów: 255 - 180 - 277,5 a bez sprzetu zdarzylo mi sie zrobic tyle: 200 - 150 - [...]

    Odpowiedzi: 178 Ilość wyświetleń: 19781 Data: 2009-02-16 00:47:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Balduran / Dziennik - Siła, masa

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam wszystkich w moim skromniutkim dzienniku Blog prowadziłem wczesniej na forum body-factory, jednak sytuacja uniemozliwia mi kontynuowanie tam wypisek %) Do zalozeniu tutaj dziennika zmotywował mnie Jarot (pozdro :D ) Dane: staż:11miesiecy wiek:16lat (1992r.) wzrost:187cm waga:113kg klatka:123cm biceps:40cm udo:76cm łydka:44cm pas:108cm [...]

    Odpowiedzi: 1065 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-21 15:19:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w treningu,ocena i jego poprawki

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] barki Suwnica 5x5 - unoszenie ciężaru przed siebie na wysokość czoła Suwnica 5x5 - unoszenie ciężaru za głową unoszenie hantli siedząc 5x5 unoszenie krzywki przy ciele(wąski chwyt) 5x5 podciąganie prostownik z ciężarem 3x 12 Środa: Nogi wykroki z workiem na plecach (taki marsz) 3x (z 30 kroków) ćwiczenie na maszynie 12-10-8-6 ćwiczenie na [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1956 Data: 2014-07-29 11:04:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TEST: HP + N2 + ...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 4 x 15 4) wspiencia na palcach 4 x 15 - 20 II PLECY 1) Podciąganie na drążku + ściąganie drążka za kark (chwyt szeroki) 3x 15 2) Ściąganie do klatki piersiowej (chwyt wąski) 4x 15 3) wiosłowanie sztangielkami + przenosy w lezeniu 3 x (10 + 10) 4) Martwy ciąg - 4 x 12 BICEPS 1) Uginanie ramion sztangą łamaną 3x 15 2) Uginanie ramion ze [...]

    Odpowiedzi: 93 Ilość wyświetleń: 12110 Data: 2007-05-08 14:21:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 6 miesięcy na siłowni, są efekty?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] tak : Poniedziałek Klatka: 1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x10 2. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej do góry-wąski chwyt 4x10 3.Wyciskanie sztangi na ławce skośnej do dołu 4x10 4.Rozpiętki na ławce skośnej do góry 4x10 Plecy: 1.Wiosłowanie sztangą 4x10 2.Podciaganie sztangielki w [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-07-03 22:30:51 Szacuny postu: 4,25 (cały temat: 0)
  • Kolejny powrót - Buli

    Temat
    Dzienniki Treningowe

    [...] motywacji i mam nadzieje, że uda mi sie osiagnąć dobrą sylwetke. Do rzeczy: Wiek - 20 Wzrost - 170 Waga - 77 Pas - 88 Trening Push/pull/ legs PULL 1 1a. Ściąganie do klaty wąski podchwyt 3x10 1b. Ściąganie do klaty szeroki nachwyt 3x12 2. Wiosłowanie na wyciagu dolnym jednorącz 3x15 + od razu oburącz max powtórzeń 3. Uginanie sztangą na [...]

    Odpowiedzi: 164 Ilość wyświetleń: 11778 Data: 2015-02-05 21:18:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening- beztłuszczowa masa. Trójmiasto.

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam wszystkich forumowiczów. Info o mnie: 17 lat, 183 cm wzrostu, biceps 35, klatka 100, brzuch 76, pas 79, uda 92, udo 55, przedramię 27, waga 71,3; staż na siłowni 2 lata, od 8 miesięcy trenuje kickboxing, sprzęt? Własna siłownia (ławka 0, ławka +, wyciąg góra, wyciąg dół, brama, ławka rzymska, rower stacjonarny, step per, basen, krzyżak, [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1286 Data: 2010-09-11 21:42:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gme/BLOG/redukcja

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Cel jak w temacie czyli redukcja zbednego tluszczyska z zachowaniem jak najwiekszej ilosci miesa. Staż treningowy 3,5 roku Wzrost 190cm Waga 105kg (11.05.2008) Obwody (11.05.2008) kark 45cm klatka 121cm biceps 44cm przedramie ??? podam niebawem lydka 41,5cm pas 94,5cm jest grubo udo 62cm na poczatku cyklu na mase bylo 65cm musialem w innym [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 4006 Data: 2008-05-12 11:00:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • body 100 %

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Przenoszenie hantelka nad głową 3x10 4ćw. Rozpiętki hantelkami 3x10 1ćw. Prostowanie ramion stojąc z sztangą (szeroki chwyt) 3x10 2ćw. Prostowanie ramion stojąc z sztangą (wąski chwyt) 3x10 3ćw. Prostowanie ramion na modlitewniku 4x10 4ćw. " Młotki " 4X10 1ćw. Podciąganie gryfu za sobą 15/14/13/12 2ćw. Podciąganie gryfu opierając ręce o ławkę [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1240 Data: 2009-10-07 21:41:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja Siłownia Shachraj

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    [...] jak wykorzystać otwór za mały a wywiercić większego nie mam czym:/. Gratis dostałem do sztangi i obciążenia pas neoprenowy :D Posiadam też różne uchwyty do wyciągu szeroki, wąski. Ogólnie jestem z niej zadowolony:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie! p.s. pamiętajcie jak się chce to można!:) [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2725 Data: 2011-12-19 22:55:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)