Siema, zastanawiam się który pas wybrać, a mianowicie myślę nad tymi: http://www.dso.pl/mad-max-pas-nylonowy-simply-the-best-p-660.html http://www.dso.pl/trec-pas-materialowy-waski-p-2079.html http://www.dso.pl/trec-pas-materialowy-szeroki-p-2080.html Co do tych z Treca to co to za różnica między szerokim a wąskim, i który z nich lepszy? ;)
[...] Biceps: 32,5 cm Przedramiona: 28,5 cm Pas: 92 cm (dużo tłuszczu) Łydka 39,5 cm Biodra: 87cm Udo: 52cm Klatka: 96,5cm Barki: 43,5cm Wiek: 19 lat Jestem bardzo ale to bardzo wąski w barkach, jednakże mam całkiem dobrze rozbudowane nogi (gram na perkusji, to chyba od tego :D ) Chce zacząć poważną przygodę z siłownią na ładnych pare lat! Zależy mi [...]
[...] nie ma za dużo kcal.. ale jakoś się żyje (aktualnie jak wszedłem na lc lepsze samopoczucie tylko niesamowita płaskość..) Trening - Ściąganie z góry do klatki podchwytem, wąskim podchwytem) 4s 15, 12, 10, 10+ dwukrotny drop set - Ściąganie drązka bardzo szerokim chwytem do klatki 4s 12p - 3-0- 1-1 - Wiosłowanie sztangą do brzucha w opadzie [...]
[...] nazywa) 3 serie Plecy-> Ściąganie drąga z wyciągu za głowę 4 serie Ściąganie uchwytu siedząc wzdłuż nóg 3 serie Triceps-> Pompki na ławkach z obciążeniem 4 serie Uchwyt wąski na bramce, 3 serie Brzuch-> 4 ćwiczenia po 30 spięć WTOREK: godzina 14.20 10 minut rozgrzewki Barki-> Wyciskanie hantli nad głowę 4 serie "Butterfly" do "tyłu" 3 serie [...]
Witam, postanowiłem założyć tutaj swój dziennik treningowy. Nie bede za bardzo sie rozpisywał, postaram sie o konktrety. Więc aktualnie wracam po 4tygodniowej przerwie (zabieg) i powoli biore sie za ciężary. Najważniejsze : Dlaczego tutaj? W 2014 udało mi sie dojść do dobrej formy, lecz coś( w prywatnym życiu) poszło nie tak i pękłem. W 2015 [...]
[...] W PODPORZE: 3x20 SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ:3x20 SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO:3x20 Sobota: Grzebiet+Triceps+brzuch Grzebiet: PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 10-8-6 (wąski chwyt) PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM: 10-8-6 wiosłowanie sztangielką 10-8-6 Triceps: PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC:10-8-6 WYCISKANIE W [...]
Siema, moze ktos mnie jeszcze pamieta - prowadzilem tu 2 dzienniki Przypomne pewne wymiary, wyniki itp. wiek: 23 lata waga: ~75kg wzrost: ~173cm klatka na luzie: 103cm lapa: ~36cm przedlapa: ~30cm pas: ~81cm biodra: 97cm udo: 61cm (mierzone tuz przy dupie) maxy z zawodów: 255 - 180 - 277,5 a bez sprzetu zdarzylo mi sie zrobic tyle: 200 - 150 - [...]
Witam wszystkich w moim skromniutkim dzienniku Blog prowadziłem wczesniej na forum body-factory, jednak sytuacja uniemozliwia mi kontynuowanie tam wypisek %) Do zalozeniu tutaj dziennika zmotywował mnie Jarot (pozdro :D ) Dane: staż:11miesiecy wiek:16lat (1992r.) wzrost:187cm waga:113kg klatka:123cm biceps:40cm udo:76cm łydka:44cm pas:108cm [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] barki Suwnica 5x5 - unoszenie ciężaru przed siebie na wysokość czoła Suwnica 5x5 - unoszenie ciężaru za głową unoszenie hantli siedząc 5x5 unoszenie krzywki przy ciele(wąski chwyt) 5x5 podciąganie prostownik z ciężarem 3x 12 Środa: Nogi wykroki z workiem na plecach (taki marsz) 3x (z 30 kroków) ćwiczenie na maszynie 12-10-8-6 ćwiczenie na [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] tak : Poniedziałek Klatka: 1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x10 2. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej do góry-wąski chwyt 4x10 3.Wyciskanie sztangi na ławce skośnej do dołu 4x10 4.Rozpiętki na ławce skośnej do góry 4x10 Plecy: 1.Wiosłowanie sztangą 4x10 2.Podciaganie sztangielki w [...]
[...] motywacji i mam nadzieje, że uda mi sie osiagnąć dobrą sylwetke. Do rzeczy: Wiek - 20 Wzrost - 170 Waga - 77 Pas - 88 Trening Push/pull/ legs PULL 1 1a. Ściąganie do klaty wąski podchwyt 3x10 1b. Ściąganie do klaty szeroki nachwyt 3x12 2. Wiosłowanie na wyciagu dolnym jednorącz 3x15 + od razu oburącz max powtórzeń 3. Uginanie sztangą na [...]
Witam Cel jak w temacie czyli redukcja zbednego tluszczyska z zachowaniem jak najwiekszej ilosci miesa. Staż treningowy 3,5 roku Wzrost 190cm Waga 105kg (11.05.2008) Obwody (11.05.2008) kark 45cm klatka 121cm biceps 44cm przedramie ??? podam niebawem lydka 41,5cm pas 94,5cm jest grubo udo 62cm na poczatku cyklu na mase bylo 65cm musialem w innym [...]
[...] jak wykorzystać otwór za mały a wywiercić większego nie mam czym:/. Gratis dostałem do sztangi i obciążenia pas neoprenowy :D Posiadam też różne uchwyty do wyciągu szeroki, wąski. Ogólnie jestem z niej zadowolony:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie! p.s. pamiętajcie jak się chce to można!:) [...]