SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

tunit f50

Czy chodziło Ci o: "unit 50"?

  • Witam! Przedmiotem mojej aukcji są wspaniałe buty piłkarskie firmy Adidas (tunit f50+). Obuwie jest bardzo wygodne, zapewnia wspaniałe czucie piłki, a przy tym doskonale wygląda. Buty są używane, ale ich stan oceniam na bardzo dobry+, jedyna wada to lekko starte wkręty (w zestawie są jakieś zapasowe gumowemetalowe) wystarczy dokupić nowy komplet [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 4470 Data: 2008-03-26 23:42:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [s] KORKI ADIDAS F50 TUNIT

    Temat
    Targowisko

    Stan dobry,numer 41 Wkręty gumowe,plastikowe i metalowe, gratis dodam nowe ochraniacze i getry nike Po kopnięciu piłki tymi korkami leci ona tam gdzie chcesz podwójną siłą!!! http://i42.tinypic.com/2lbyplf.jpg http://imageshack.us/photo/my-images/198/f5085.jpg/ Cena malutka 100zł gg 6703181 lepiej pisać tu albo na maila

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 5918 Data: 2012-05-26 16:09:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprzedam buty pilkarskie (korki) ADIDAS +F50.6 TUNIT rozmiar 43 i1/3... caly komplet... dwa razy noszone... mozliwosc zamiany na "cos"... W temacie jest blad... jest to model +F50.6 Zmieniony przez - lymk w dniu 2009-03-17 08:30:10

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 4956 Data: 2009-03-15 20:14:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Adidas f50 tunit opinie

    Temat
    Piłka Nożna

    Witam, zamierzam kupic sobie nowe korki i myślałem nad Adidas f50.7 lub f.50.9. jesli mieliście juz stycznośc z tymi modelami to prosiłbym o wasze opinie. Mam pytanie czy wszystkie cholewki pasują do wkładek.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 3503 Data: 2011-05-12 23:40:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kupie wkladki do butow tunit f50.8 rozmiar 44 Ci co maja na sprzedasz prosze pisac oferty z gory dziekuje i podawac ewentualny kontakt bo mi dwie wkladki pekly niestety uczywiscie chodzi mi o te co sie wkreca w nie korki:) moje gg 8631323

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 980 Data: 2010-03-18 17:07:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do zaoferowania mam profesjonalne Buty Piłkarskie +F50.7 Tunit: Dokładny rozmiar to - 41 1/3 , czyli dł.wkładki to 260 mm ceny na allegro wahają się w granicach 399zł u mnie dostaniesz je za 180zł są to buty z najwyższej półki a nie tak jak na allegro z średniej i kosztują 250zł podróbki... moje są używane ale nie są nigdzie rozklejone i nie [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 3242 Data: 2009-07-05 13:38:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPRZEDAM NOWE ORGINALNE KORKI

    Temat
    Piłka Nożna

    WITAM SPREZDAM ORGINALNE NOWE KORKI ADIDAS F50+ TUNIT.KOLOR NIEBIESKI.ROZMIAR 44 i 2/3 NAJLEPSZE BUTY DOSTĘPNE NA RYNKU. SPRZEDAJE CAŁY KOMPLET( WALIZECZKA Z KORKAMI, KLUCZEM I TRZEMA PUDEŁECZKAMI Z WYMIENNYMI KORKAMI NA RÓŻNE NAWIERZCHNIE). W TYCH BUTACH GRA MIEDZY INNYMI SAVIOLA, CISSE IWIELU INNYCH SŁAWNYCH PIŁKARZY. W SKLEPIE np. W GO SPORCIE [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 4674 Data: 2006-09-15 13:03:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPRZEDAM ORGINALNE KORKI

    Temat
    Targowisko

    WITAM SPREZDAM ORGINALNE NOWE KORKI ADIDAS F50+ TUNIT.KOLOR NIEBIESKI.ROZMIAR 44 i 2/3 NAJLEPSZE BUTY DOSTĘPNE NA RYNKU. SPRZEDAJE CAŁY KOMPLET( WALIZECZKA Z KORKAMI, KLUCZEM I TRZEMA PUDEŁECZKAMI Z WYMIENNYMI KORKAMI NA RÓŻNE NAWIERZCHNIE). W TYCH BUTACH GRA MIEDZY INNYMI SAVIOLA, CISSE IWIELU INNYCH SŁAWNYCH PIŁKARZY. W SKLEPIE np. W GO SPORCIE [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1395 Data: 2006-09-15 00:05:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WITAM SPREZDAM ORGINALNE NOWE KORKI ADIDAS F50+ TUNIT.KOLOR NIEBIESKI.ROZMIAR 44 i 2/3 NAJLEPSZE BUTY DOSTĘPNE NA RYNKU. SPRZEDAJE CAŁY KOMPLET( WALIZECZKA Z KORKAMI, KLUCZEM I TRZEMA PUDEŁECZKAMI Z WYMIENNYMI KORKAMI NA RÓŻNE NAWIERZCHNIE). W TYCH BUTACH GRA MIEDZY INNYMI SAVIOLA, CISSE IWIELU INNYCH SŁAWNYCH PIŁKARZY. W SKLEPIE np. W GO SPORCIE [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 941 Data: 2006-09-16 21:15:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wkładki F 50.x szukam.

    Temat
    Piłka Nożna

    Witam, kupię wkładki do butów Adidas F50 Tunit w rozmiarze 43.1/3 albo 44. Mogą być kompletne buty (np. uszkodzone), jeśli ktoś ma, ale szukam głównie wkładek, nawet bez kołków. Proszę o kontakt tu w temacie.

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 799 Data: 2010-07-11 20:52:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wkładki f50 tunit 43 i 1/3

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam, szukam wkładek do butów Adidas f50 tunit rozmiar 43 i 1/3. Potrzebne mi same wkładki "wyściółki", które wkładamy do buta.

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1156 Data: 2010-08-12 16:28:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Mam pytanie do kogoś kto jest użytkownikiem Adidas tunit... Otóż mam do kupienia Adidas Tunit f50.6 i w sumie już się na nie zdecydowałem. Nie wiem tylko jaki kupić rozmiar. Jest to syntetyk i nie mam pojęcia czy się rozbije i ile (nigdy wcześniej takich nie miałem). A więc tak jak możesz to doradź mi czy lepiej kupić takie na styk (rozmiar [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-02-13 01:46:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 1)
  • Buty piłkarskie - porady

    Post
    Piłka Nożna

    Witam. Dla zainteresowanych mam do sprzedania korki Adidas Tunit +F50.6 rozmiar 42 z pełnym wyposażeniem, a mianowicie: - cholewki; - wkładka comfort; - kołki FG, HG, SG; - klucz; - oraz paragon z gwarancją. Buty były założone jedynie raz i sprzedaję gdyż są na mnie za małe,a zakupione zostały w środę czyli 09.07.2008 roku. Potrzebuje jednak [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-12 15:43:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 3)
  • Buty piłkarskie - porady

    Post
    Piłka Nożna

    DO parker parker1984 Więc jeśli się znasz na butach to powiedz co sądzisz o adidas tunit F50.7? bo słyszałem o nich różne opinie i nie wiem czego się wkońcu spodziewać...??

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-06 19:16:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 3)
  • Msjcher44 <-- Ja bym ci polecił Adidas Tunit F50.7 Są lekkie, świetnie czuje się w nich piłkę i mają 3 zestawy korków na różne nawierzchnie. A w cenie 250 zł też spokojnie się zmieścisz :)

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-26 14:22:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 1)
  • Buty piłkarskie - porady

    Post
    Piłka Nożna

    Witam , mam pewną sprawę nad którą codziennie się głowie, a więc jestem środkowym pomocnikiem i probuje znaleźć optymalne buty na moją pozycję. Szukam butów leciutkich , stabilnych , aby strzały były mocna i abym mógł dawać dobre piły na skrzydła czy do napastników. Zastanawiam Się nad ADIDAS Predator Powerswerve , NIKE Laser II , Adidas adiPure, [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-06-25 14:05:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 3)
  • Czym się różnią od siebie ADIDAS F50.7 +TUNIT od ADIDAS F50.8 +TUNIT ??? Które byście wybrali ADIDAS F50.7 +TUNIT czy ADIDAS COPA MUNDIAL ??

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-20 17:04:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 1)
  • Buty piłkarskie - porady

    Post
    Piłka Nożna

    [...] cos takiego ze w butach pilkarskich o korkach w ksztalcie "pazura" bardziej sie slizga na trawie niz przy zwyklych dlugich korkach. 4. Wiele osob pisze ze wkrety sa niewygodne bo nogi bola itd. A z tego co widze to f50 tunit to sa wkrety? Czy wiec w ich przypadku nie ma tych problemow ? I ktore sa lepsze f50 tunit czy zwykle f50?

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-11-09 16:03:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 3)
  • Buty piłkarskie - porady

    Post
    Piłka Nożna

    [...] ze mowisz ze F30 nie mogly sie rozkleic po 3 meczach jak podobno tobie sie vapory po 1,5 miesiaca rozwalily? wiec nie rozumiem tu czegos albo wałczysz koleś. pozatym F50 tunit nie posiadaja nigdzie skury naturalnej, na cholewce nigdzie nie ma tego.. zwykle f 50 maja cholewke ze skory zrobiona (te buty z pajęczynka)ale ty mowisz o +F50 tunit [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-07-17 17:00:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 3)
  • Buty piłkarskie - porady

    Post
    Piłka Nożna

    [...] i bedzie sie woda wlewac sie miedzy wkladke a spod cholewki. Nie wiem czy jest to mozliwe, ale prosil bym od odpowiedz na to pytanie. 2 pytanie brzemi czy grajac w tych tunitach (wie ze sa to wkret jednak troszke inaczej skonstruowane) obciazenie dla nogi jest tak samo duże jak w normalnych wkretach czy mniejsze? I czy noga mniej [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-11-30 21:51:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 3)